„Epson“ etikečių dažai atitinka svarbiausius su maistu besiliečiančių medžiagų atitikties kriterijus

Atitiktis rodo ilgalaikį „Epson“ įsipareigojimą maisto ir gėrimų etikečių ir pakuočių pramonei

„Epson“ etikečių dažai atitinka svarbiausius su maistu besiliečiančių medžiagų atitikties kriterijus

Šiandien „Epson“ paskelbė, kad rašalas, naudojamas „SurePress“ ®rašalinių etikečių spausdinimo mašinose ir „ColorWorks“ ®pagal poreikį spausdinančiuose staliniuose etikečių spausdintuvuose, atitinka maisto pakuočių spausdinimui naudojamam rašalui taikomus ES pagrindų reglamento (EB) Nr. 1935/2004), geros gamybos praktikos reglamento (GGP) (EB) Nr. 2023/2006), priemonių dėl plastikinių medžiagų ir gaminių reglamento (ES, 10/2011) reikalavimus ir įtrauktas į Šveicarijos potvarkį (SR 817.023.21) dėl su maistu besiliečiančių medžiagų.

 

„Epson“ „SurePress“ ir „ColorWorks“ asortimentą visame pasaulyje naudoja maisto ir gėrimų pramonės perdirbėjai ir galutiniai naudotojai“, – sakė profesionalios spaudos ir robotikos reikalų viceprezidentas Duncan Ferguson. „Kiekviena rašalo sistema, kuri atitinka šiuos sudėtingus maisto produktams taikomus reikalavimus, yra svarbus pasiekimas ir kriterijus, dar kartą įrodantis „Epson“ lyderystę gamybos, susijusios su skaitmeninio etikečių ir pakuočių spausdinimu, srityje.“

 

„Epson“ investicijos į rašalą

Skirtingai nei kiti rašalinių spausdinimo mašinų ir spausdintuvų gamintojai, „Epson“ gamina savo rašalą. „Epson“ tiesiogiai investuoja į sistemas ir higienos procesus, kad pagamintų „SurePress“ ir „ColorWorks“ rašalą. Mūsų įranga atitinka GGP (EB) Nr. 2023/2006 ES reglamento ir atitinkamus JAV FDA reikalavimus. Be to, „Epson“ SurePress“ ir „ColorWorks“ rašalas gaminamas pagal rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų (RVASVT) rizikos vertinimo principą, apimantį kiekvieną gamybos proceso etapą.

 

Spausdinimas ant su maistu nesiliečiančių paviršių

Remiantis ES pagrindų reglamentu (EB) Nr. 1935/2004, „Epson SurePress“ ir „ColorWorks“ rašalas neskirtas naudoti tiesioginiam sąlyčiui su maistu, todėl jis turėtų būti naudojamas ant pakavimo medžiagų ir gaminių paviršiaus, kuris nesiliečia su maistu ir veikia kaip funkcinis barjeras.

  

„Epson“ yra „EuPIA“ narė ir laikosi spausdinimo rašalo, naudojamo maisto pakavimo medžiagoms ir gaminiams, gairių pagal GPP (EB) Nr. 2023/2006, pagrįstą Europos pagrindų reglamentu (EB) Nr. 1935/2004).

 

„Epson“ rašalas atitinka Šveicarijos potvarkį dėl medžiagų ir gaminių, kurie liečiasi su maistu (SR817.023.21), ir jo ingredientai buvo užregistruoti arba pateikti Šveicarijos teigiamuose sąrašuose A ir B, kuriuos paskelbė Federalinė maisto saugos ir veterinarijos tarnyba (FSVO), patvirtinti maisto ženklinimui ir pakuočių spausdinimui.

 

Įsipareigojimas laikytis reikalavimų

Investicijų ir priežiūros lygis, kurį „Epson“ parodė užtikrindama teisės aktų laikymąsi, yra jos ilgalaikio įsipareigojimo maisto ir gėrimų etikečių ir pakuočių pramonei matas. Esami „Epson“ „SurePress“ ir „ColorWorks“ klientai gali patikimai pristatyti savo projektus, žinodami, kad jų gamyklose įrengti spausdintuvai gali spausdinti pagal reglamentuose dėl su maistu besiliečiančių medžiagų nurodytus reikalavimus.