„Epson“ gauna „EcoVadis“ platininį statusą tvarumo srityje.

Gavusi šį apdovanojimą, „Epson“ buvo priskirta 1 % geriausių technologijų bendrovių tvarumo srityje.

„Epson“ gauna „EcoVadis“ platininį statusą tvarumo srityje.

„Epson“ gauna „EcoVadis“ platininį statusą tvarumo srityje.

Gavusi šį apdovanojimą, „Epson“ buvo priskirta 1 % geriausių technologijų bendrovių tvarumo srityje.

- „Epson Europe“, 2020 m. spalio 27 d. –

Nepriklausomi „EcoVadis“ vertintojai suteikė „Epson“ platininį statusą už ĮSA (įmonės socialinę atsakomybę). [1] Platininis įvertinimas, įsteigtas 2020 m., nurodo, kad „Epson“ buvo priskirta 1 % geriausių šios pramonės šakos bendrovių. [2] Pastaruosius trejus metus „Epson“ gavo auksinį įvertinimą. Auksinis įvertinimas skiriamas bendrovėms, patekusioms tarp 5 % geriausiai įvertintų bendrovių.

Platininis įvertinimas buvo suteiktas pripažinus „Epson“ pasaulines įmonės socialinės atsakomybės (ĮSA) iniciatyvas. „EcoVadis“ vertinimas yra orientuotas į keturias kategorijas: aplinkosaugą, darbuotojų ir žmogaus teises, etiką ir tvarius viešuosius pirkimus. „Epson“ gavo įvertinimą „Išskiriantis“ (aukščiausią balą) aplinkos apsaugos srityje, taip pat aukštus balus tvarių viešųjų pirkimų, darbuotojų ir žmogaus teisių bei etikos kategorijose, taip patekdama tarp 1 % geriausių bendrovių kompiuterių ir išorinių įrenginių gamybos pramonėje.

Kazuyoshi Yamamoto, „Epson Europe“ prezidentas pridūrė: „EcoVadis“ platininis sertifikatas leidžia užtikrinti mūsų klientus, kad „Epson“ imasi visų įmanomų priemonių įmonės veiklos tvarumui pasiekti. Tvarumas yra mūsų DNR, jis apima viską, ką darome. „Platininis statusas reiškia, kad mūsų klientai gali būti užtikrinti, jog kiekvienas mūsų verslo aspektas yra nešališkai patikrintas ir sertifikuotas, o mes esame visiškai įsipareigoję laikytis aukščiausių tvarumo standartų.“

„EcoVadis“ – tai nepriklausoma, patikima, bendroji platforma, skirta įvertinti ir reitinguoti daugiau kaip 65 000 grupių ir bendrovių, priskirtų 200 pramonės šakų 160-yje šalių, taikant ĮSA vertinimo kriterijus, besiremiančius tūkstančių išorinių šaltinių, tokių kaip NVO, profesinės sąjungos, tarptautinės organizacijos, vietos vyriausybės ir audito organizacijos, tvarumo standartais.

„Epson“ siekia išnaudoti efektyvias, kompaktiškas ir tikslias technologijas, įskaitant rašalinius spausdintuvus, norėdama paskatinti inovacijas keturiose srityse. Bendrovė mano, kad technologijos gali padėti sumažinti žalą aplinkai, padidinti produktyvumą, atlikti svarbų vaidmenį sprendžiant visuomenines problemas ir siekiant Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų.

„Epson“ savo integruotoje ataskaitoje ir tvarumo ataskaitoje siekia socialinio tvarumo bei skelbia išsamią informaciją apie įmonės aplinkosaugos iniciatyvas, socialinės vertės kūrimą, įmonės valdymą ir kitas ĮSA veiklas. Informacija taip pat yra skelbiama bendrovės interneto svetainės socialinės atsakomybės puslapiuose.

Nuorodos

■ „Epson“ ĮSA ir aplinkosauga https://global.epson.com/SR/

Apie „Epson“
„Epson“ yra pasaulinė technologijų lyderė, siekianti tapti nepakeičiama visuomenei susiejant žmones, daiktus ir informaciją su jos originaliai efektyviomis, kompaktiškomis ir tiksliomis technologijomis. Bendrovė orientuojasi į naujovių skatinimą ir klientų lūkesčių viršijimą rašalinių spausdintuvų, vaizdinės komunikacijos, dėvimų įrenginių ir robotikos srityse. „Epson“ didžiuojasi galėdama prisidėti prie tvarios visuomenės kūrimo ir šiuo metu dedamų pastangų įgyvendinti Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslus. Pasaulinės „Epson“ įmonių grupės, kuriai vadovauja Japonijoje įsikūrusi akcinė bendrovė „Seiko Epson“, metinė pardavimų apyvarta siekia daugiau nei 1 trilijoną JPY (Japonijos jenų).
 

www.global.epson.com/

 

 

[1]„EcoVadis“ – nepriklausoma, patikima ir bendradarbiaujanti platforma. Ji vertina įmonių politiką ir veiksmus, taip pat paskelbtas ataskaitas, susijusias su aplinkosauga, darbuotojų ir žmogaus teisėmis, etika ir tvariais viešaisiais pirkimais. Unikalus „EcoVadis“ ĮSA vertinimo metodas apima daugiau nei 200 viešųjų pirkimų kategorijų 160-yje šalių. Daugiau nei 65 000 bendrovių dirba su „EcoVadis“ bei siekia sumažinti rizikas, skatinti inovacijas ir didinti pasitikėjimą bei skaidrumą tarp prekybos partnerių.

 

[2] Kompiuterių ir išorinių įrenginių pramonės gamintojas.