„Epson“ iki 2050 m. įsipareigoja tapti anglies dioksido ir požeminių išteklių nenaudojančia įmone

Naujai paskirtas „Epson Europe“ prezidentas Yoshiro Nagafusa pristato „Epson“ tvarios ateities viziją

„Epson“ iki 2050 m. įsipareigoja tapti anglies dioksido ir požeminių išteklių nenaudojančia įmone

Europa, 2021 m. birželio 8 d.– Pasaulinė technologijų įmonė „Epson“ parengė tvarios ateities viziją, kurią apima įsipareigojimas iki 2030 m. sumažinti anglies dvideginio emisiją remiantis 1,5 °C scenarijumi. Įmonė prisijungs prie RE100, globalaus įmonių kolektyvo, kuris įsipareigojo iki 2023 m. užtikrinti 100 % atsinaujinančios elektros energijos naudojimą ir siekia šio etapo tikslų. „Epson“ taip pat įsipareigojo iki 2050 m. tapti anglies dvideginio ir požeminių išteklių nenaudojančia įmone ir reguliariai teiks ataskaitas apie pasaulinę pažangą siekiant šio tikslo.

Naujai paskirtas „Epson Europe“ prezidentas Yoshiro Nagafusa

Šių metų balandžio 1 d. „Epson Europe“ prezidentu paskirtas Yoshiro Nagafusa teigia: „Epson“ siekia naudoti ir kurti technologijas taip, kad padėtų visuomenei spręsti iškylančias problemas, o pasaulyje yra keletas už klimato kaitą svarbesnių dalykų. Pradėdamas naują įmonės etapą aš be galo didžiuojuosi galėdamas imtis šio „Epson Europe“ lyderystės vaidmens. Nekantrauju vadovauti savo operacijoms Europoje, nes dirbame siekdami sumažinti „Epson“ produktų ir paslaugų bei tiekimo grandinių poveikį aplinkai.“

Prieš tapdamas prezidentu, Y. Nagafusa buvo „Epson Europe“ vyresnysis viceprezidentas, atsakingas už infrastruktūros optimizavimą ir pardavimo operacijas organizacijos CISMEA regione. Ponas Y. Nagafusa per daugiau nei 30 darbo įmonėje „Epson“ metų užėmė kelias vyresniųjų pareigybes Europoje ir kituose pasaulio kontinentuose.

Atnaujintos „Epson 25“ ir 2050 m. aplinkosaugos vizijos

„Epson“ neseniai paskelbė Atnaujinta „Epson 25“įmonės vizija, skatinanti siekti tvarumo ir bendruomenių gėrovės tikslų. Tvirti „Epson“ įsipareigojimai tvarumui ir pasiekimai šioje srityje jau buvo įvertinti. Įmonė pateko tarp 10 geriausių įmonių įvertintų pagal įžvalgų teikėjo IDC tvarumo sistemą ir buvo įvertinta aukščiau vidurkio pagal visus rodiklius. Pakeista „Epson“ 2050 m. aplinkosaugos vizija sustiprina šiuos tikslus, nes įmonė iki 2050 m. siekia tapti anglies dioksido ir požeminių išteklių nenaudojančia įmone bei įgyvendina anglies dioksido išmetimo mažinimo, išteklių ciklo uždarymo, klientų žalos aplinkai mažinimo ir inovatyvių aplinkosaugos technologijų plėtros programą.

Mantas Nemickas, Epson Baltijos filialo vadovas, „Epson“, priduria: „Naujoji 2050 m. aplinkosaugos vizija ir mūsų narystė RE100 yra reikšmingos akimirkos mūsų įmonei. Ši atnaujinta vizija yra įrodymas, kad mes, kaip įmonė, pasiekėme iki šiol užsibrėžtus tikslus ir kad vis dar trokštame pasiekti ambicingų ir įgyvendinamų tikslų. Esu įkvėptas „Epson“ darbuotojų įsipareigojimo visoje Europoje siekti šios vizijos tikslų ir visiškai pasitikiu mūsų gebėjimu ją pasiekti kartu.“

RE100

Balandžio 15 d. „Epson“ paskelbė, kad įmonė prisijungs prie RE100, globalaus įmonių kolektyvo, įsipareigojusio užtikrinti 100 % atsinaujinančios energijos naudojimą. „Epson“ sparčiai siekia šio tikslo ir 2021 m. kovo 26 d. paskelbė, kad visos Nagano prefektūroje esančios gamyklos iki 2021 m. balandžio 1 d. 100 % naudos tik atsinaujinančią elektros energiją. Šios naujienos buvo paskelbtos kovo 16 d. „Epson“ pranešime teigiama, kad įmonė 2023 m. visose savo pasaulio grupės gamyklose patenkins elektros poreikius 100 % naudodama tik atsinaujinančius energijos šaltinius.

Pabaiga

Apie „Epson“

„Epson“ yra pasaulinė technologijų lyderė, siekianti kartu kurti tvarumą ir bendruomenių gerovę, pasitelkdama efektyvias, kompaktiškas ir tikslias technologijas bei skaitmenines technologijas, kurios jungia žmones, daiktus ir informaciją. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria visuomenės problemų sprendimui diegdama naujoves namų ir biuro spaudos, komercinės ir pramoninės spaudos, gamybos, vaizdinės informacijos ir gyvenimo būdo srityse. Iki 2050 m. „Epson“ taps anglies dvideginio neišskiriančia įmone ir nebenaudos senkančių požeminių išteklių, tokių kaip nafta ir metalas. Pasaulinės „Epson“ įmonių grupės, kuriai vadovauja Japonijoje įsikūrusi akcinė bendrovė „Seiko Epson“, metinė pardavimų apyvarta siekia maždaug 1 trilijoną JPY (Japonijos jenų).

global.epson.com/