„Epson“ ir „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ kuria pirmuosius pasaulyje tamsoje švytinčius boksus

„Epson“ žvelgia į „Formula 1™“ boksus naujai

„Epson“ ir „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ kuria pirmuosius pasaulyje tamsoje švytinčius boksus

2017 m. rugsėjo 15 d. „Epson“ nekantriai laukia įspūdingo naktinio Singapūro „Grand Prix“, kurio metu „Formula 1™“ automobilis ir boksai sužibės naujai ir jaudinančiai. Kuriant ambicingą planą pristatyti, kaip manoma, pirmuosius pasaulyje tamsoje švytinčius boksus, pasitelkti rinkoje pirmaujantys „Epson“ produktai ir dabartinių „Formula One™“ pasaulio konstruktorių čempionų „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“, kartu su triskart pasaulio čempionu vairuotoju Liuisu Hamiltonu, meistriškumas.

Iš pradžių „Epson“ ėmėsi transformuoti įprastą „Mercedes-AMG Petronas“ lenktyninį automobilį į tamsoje švytintį šedevrą. Pasitelkusi „Epson SureColor SC-S Series“ spausdintuvą, „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ konstruktorių komanda galėjo transformuoti 2016 m. pasaulio čempionato pergalę pasiekti padėjusius ženklus, išspausdindama šviečiančią medžiagą, kuri buvo panaudota aplink automobilį, ir tamsoje švytinčias automobilio prekių ženklų versijas. Tuomet buvo išjungtos šviesos ir komanda atliko pirmąjį pasaulyje aptarnavimą tamsoje švytinčiuose boksuose. Švytint visai aplinkai ir įrangai, komanda atliko keletą greitų padangų keitimų.

Efektą padėjo sustiprinti „Epson“ flagmanas EB-L25000U – pirmasis ir ryškiausias pasaulyje 3LCD lazerinis projektorius, pasižymintis 25 000 liumenų šviesos stiprumu ir turintis 4K vaizdo gerinimo technologiją. Šis projektorius sukurtas taip, kad užtikrintų rezultatų dinamiškumą ir paveikumą¹.

Koncepcija sukurta siekiant paskatinti Formulės 1 gerbėjus pažvelgti į boksus visiškai kitokioje šviesoje ir patraukliai pademonstruoti „Epson“ ir „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ pasaulinę technologijų lyderystę.

Kitas įvykis 2017 m. lenktynių kalendoriuje – čempionato persikėlimas į Singapūrą, kur „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ sieks įtvirtinti savo pirmavimą čempionate šiose įspūdingose F1 nakties lenktynėse. Gerbėjai iš viso pasaulio nekantriai laukia fantastiško reginio šioje garsioje miesto trasoje, kurią apšviečia daugiau nei 1 600 šviesų ir kuri yra keturiskart šviesesnė už daugumą futbolo stadionų. Siekiant paminėti šias nakties lenktynes, Singapūro GP lenktynių savaitgalį (2017 m. rugsėjo 15–17 d.) „Epson“ ir „Mercedes-AMG Petronas“ kanalais bus pristatytas tamsoje švytintis turinys.

Tamsoje švytintys boksai yra dalis novatoriškos „Epson“ ir „Mercedes-AMG Petronas“ veiklos serijos, kuri taip pat apima praėjusių metų #LewisGetsInked kampaniją bei 2017 m. Liuiso Hamiltono F1 rašalo iššūkį ( https://www.epson.co.uk/lewisgetsinked).

Vaizdo įrašas apie tamsoje švytinčius boksus ir kitas turinys netrukus bus paskelbtas „Epson“ kanalais.

„Epson“ vyriausiasis prekių ženklų ir ryšių padalinio vadovas Janas Kameronas teigia: „Mūsų partnerystė su „Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ visada buvo pagrįsta bendradarbiavimu siekiant drauge taikyti naujoves bei gerinti produktyvumą mūsų atitinkamose pramonės šakose. Tamsoje švytintys boksai yra ir novatoriška, ir jaudinanti idėja. Ji puikiai atskleidžia, kaip lengvai pritaikomi ir kokie praktiški yra mūsų produktai net pačioje neįprasčiausioje ir stulbinančioje aplinkoje. Esame sužavėti gautais rezultatais“.

„Mercedes-AMG Petronas Motorsport“ rinkodaros operacijų direktorė Viktorija Vauls teigia: „Visada labai malonu dirbti su „Epson“ ir kurti tokias pažangias bei į ateitį orientuotas koncepcijas. „Epson“ užtikrina produktyvumą naudodamasi pažangiomis technologijomis, todėl tai visiškai atitinka mūsų siekius Formulėje 1. Boksai yra nusistovėjęs Formulės 1 elementas, todėl mums buvo be galo įdomu dirbti su „Epson“ ir jų novatoriškais produktais bei pritaikyti naują požiūrį į šį procesą“.

Išsamios informacijos apie „Epson SureColor SC-S Series“, EB-L25000U ir kitus „Epsonׅ“ produktus rasite savo vietinėje „Epson“ svetainėje. http://global.epson.com/web_sites.html

Atkreipkite dėmesį, kad produktų pavadinimai ir produktų pasiekiamumas skiriasi, atsižvelgiant į regioną.

1. Pagal „Seiko Epson“ tyrimą (nuo 2016 m. rugpjūčio mėn.).

– Pabaiga –