„Epson“ įtraukta į prestižinį CDP A kovos su klimato kaita ir vandens apsaugos sąrašą

Aukštas bendrovės aplinkosaugos veiksmų ir skaidrumo įvertinimas

„Epson“ įtraukta į prestižinį CDP A kovos su klimato kaita ir vandens apsaugos sąrašą

„Epson“ įtraukta į prestižinį CDP A kovos su klimato kaita ir vandens apsaugos sąrašą

„Epson“ įtraukta į prestižinį CDP A kovos su klimato kaita ir vandens apsaugos sąrašą

- Aukštas bendrovės aplinkosaugos veiksmų ir skaidrumo įvertinimas –

 

„Epson“ pirmą kartą pateko į prestižinį tarptautinės ne pelno siekiančios aplinkosaugos organizacijos CDP (angl. „Carbon Disclosure Project“) kasmet sudaromą tvariais principais veikiančių įmonių A sąrašą, kuriame įmonės įvertinamos atsižvelgiant į jų veiklą kovojant su klimato kaita ir vandens saugumo užtikrinimu.

CDP – tai ne pelno siekianti labdaros organizacija, kurios pasaulinė informacinė sistema padeda investuotojams, bendrovėms, miestams, valstijoms ir regionams valdyti ir suprasti jų daromą žalą aplinkai. Pasaulio ekonomika vertina CDP kaip aplinkosaugos ataskaitų aukso standartą, nes ji valdo išsamiausią įmonių ir miesto veiksmų duomenų bazę. Vertindama įmones CDP naudoja išsamią ir nepriklausomą metodiką. Atsižvelgiant į atskleidžiamos informacijos išsamumą, aplinkos rizikos valdymo sąmoningumą bei tokius su geriausia praktika aplinkosaugos srityje susijusius veiksmus kaip ambicingų ir prasmingų tikslų nustatymas, kiekviena įmonė yra įvertinama balu nuo „A“ iki „D“. „Epson“ puikiai supranta, kokie svarbūs yra aplinkosaugos veiksmai ir skaidrumas, kurių reikalauja CDP, todėl pasitelkdama savo ilgalaikę politiką įmonė nuolat siekia sumažinti aplinkai daromą žalą.

Komentavo „Epson Europe“ ĮSA direktorius Henningas Ohlssonas. „Šis sertifikatas yra itin svarbus „Epson“. Teikdami ataskaitas CDP atrandame vis naujas klimato ir aplinkosaugos veiksmų galimybes, kurių nuolat reikalauja mūsų investuotojai ir klientai visame pasaulyje. „Epson“ yra viena iš nedaugelio bendrovių tarp daugiau nei 5 800 verslo įmonių, įvertintų 2020 m, kurioms CDP suteikė dvigubą A įvertinimą. Šis prestižinis įvertinimas siunčia stiprią žinutę tiek mūsų klientams, ieškantiems aplinką tausojančių produktų ir paslaugų, tiek mūsų verslo partneriams ir akcininkams.“

„Epson“ siekia įgyvendinti savo aplinkos apsaugos viziją iki 2050 m. Siekdama smarkiai sumažinti savo produktų ir verslo operacijų daromą žalą aplinkai visoje vertės grandinėje, įmonė naudoja efektyvias, operatyvias ir tikslias technologijas 2019 m. spalio mėn. bendrovė patvirtino su klimatu susijusių finansinių duomenų atskleidimo darbo grupės (angl. „Task Force on Climate of Financial Disclosures“, TCFD) rekomendacijas ir mano, kad šis A sąrašo įvertinimas yra glaudžiai susijęs su CDP reikalavimų TCFD atskleidimui įgyvendinimu.

PABAIGA

 

Nuorodos

■ Visą A sąrašo metodiką ir kriterijus galima rasti CDP svetainėje adresu: https://www.cdp.net/en/companies/companies-scores

■ „Epson“ ĮSA ir aplinkosauga  https://global.epson.com/SR/