„Epson“ paskelbė konkursą, kurio pagrindinis prizas – robotas

Technologijos ateities kartų rankose: „Epson“ Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalyse skelbia konkursą, kurio metu bus galima laimėti 3 robotus

„Epson“ paskelbė konkursą, kurio pagrindinis prizas – robotas

VT6 vertikalus šešių ašių robotas

„Pramonė 4.0“ tampa realybe, o „Epson“ – pasaulinė SCARA robotų gamybos lyderė ir automatizuotų sprendimų kūrėja nuo 1980-ųjų – yra pasirengusi pirmauti pristatant šiuos pokyčius. Vis labiau plintant automatizavimui, kuriama daug naujų ir pažangių robotų pritaikymo būdų. Sukėlę pramonės ir kitų sektorių perversmą, robotai turi potencialo radikaliai pagerinti mūsų darbo aplinkos kokybę.

Konkursas – laimėkite iki 3 robotų

„Epson“ dovanoja savo naujausius technologinius pasiekimus ateities kartoms: Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių universitetams, kolegijoms ir mokslo institucijoms. Kodėl pasirinkome švietimo ir mokslo institucijas? Kad paremtume pramonės ir automatizavimo sričių augimą, plėtrą ir konkurencingumą.

Teikite paraišką internetu ( https://www.epson.eu/robots-contest) nuo 2018 m.rugsėjo 1 d.

  • Kandidatai kviečiami pateikti pasiūlymus iki 2018 m. gruodžio 15 d.ir gauti galimybę laimėti iki 3 „Epson“ robotų savo projektui vykdyti
  • Paraiškos bus vertinamos remiantis tam tikrų kriterijų rinkiniu, įskaitant inovatyvumą, išsilavinimą, įgūdžių ugdymą, unikalius roboto panaudojimo būdus ir tvarumą
  • Atrinkti kandidatai bus kviečiami pristatyti savo paraišką prieš teisėjų žiuri

„Įgūdžiai ir kūrybingumas yra pažangos branduolys. „Epson“ supranta, kaip svarbu skatinti ir remti talento ir įgūdžių lavinimą. Tūkstantmečio karta, sudaranti iki 50 % pasaulio populiacijos, susidurs su radikaliai skirtingomis darbo sąlygomis. Žinome, jog jauni žmonės turi daug potencialo, todėl mūsų konkursas skirtas tam, kad perduotų ateities technologijas į jų rankas,” teigia Volkeris Spanieris, „Epson Europe“ robotikos sprendimų padalinio vadovas.

Planuojama, kad iki 2019 m. visame pasaulyje naudojamų pramoninių robotų skaičius pasieks apie 2,6 milijono. Per artimiausius 2 metus Centrinėje ir Rytų Europoje robotų taikymas turėtų augti 20 % kasmet – tai didžiausias augimo tempas po Kinijos.

Toks augimas reiškia, kad robotika taps itin svarbia gamybos, sveikatos apsaugos ir daugybės kitų sektorių ateities dalimi. Robotai taip pat gali būti naudojami sportuojant, norint sumažinti atliekų kiekį ir suvartoti mažiau energijos. „Epson“ siūlo jauniems Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių žmonėms galimybę įsivaizduoti pasaulį, kuris taps geresnis pradėjus naudoti robotus.

Norėdami dalyvauti konkurse

spustelėkite čia:  https://www.epson.eu/robots-contest