„Epson“ paskelbė savo 2020 m. Europos tvarumo „Green Choice“ ataskaitą

Kiekvienas iš mūsų gali priimti ekologišką sprendimą – Kazuyoshi Yamamoto, „Epson Europe“ prezidentas

„Epson“ paskelbė savo 2020 m. Europos tvarumo „Green Choice“ ataskaitą

„Epson“ paskelbė savo 2020 m. Europos tvarumo „Green Choice“ ataskaitą

„Epson“ paskelbė savo 2020 m. Europos tvarumo „Green Choice“ ataskaitą

Kiekvienas iš mūsų gali priimti ekologišką sprendimą

  • Kazuyoshi Yamamoto, „Epson Europe“ prezidentas

„Epson“ paskelbė savo „Green Choice“ tvarumo ataskaitą. 48 puslapių nefinansinėje ataskaitoje pateikiama išsami informacija apie tvarumą ir ĮSA priemones, kurių „Epson“ ėmėsi visose EMEA veiklos srityse.  2020 m. „Epson“ padarė didelę pažangą, derindama savo verslo veiklą su Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslais (DVT) – įsipareigojimu pagal 2016 m. Paryžiaus susitarimą ir Jungtinių Tautų bendrosios klimato kaitos konvenciją (JTBKKK).

Reikšmingi ataskaitos akcentai

  • „Epson“ gavo „EcoVadis Platinum“ įvertinimą už tvarumą, o tai reiškia, kad bendrovė atitinka aukščiausius žmogaus teisių, darbo sąlygų, aplinkos, etikos ir tvaraus pirkimo standartus. Dėl šio pasiekimo „Epson“ patenka tarp 1 % geriausių šios pramonės srities įmonių.

  • Išmetamųjų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis vienam darbuotojui sumažėjo 8,56 %.

  • 1 ir 2 taikymo sričių emisija sumažėjo 18 % (atitinka 485 753 tonas CO2).

  • „Epson“ perdirbo 23 700 tonų medžiagų, įskaitant akumuliatorius, popierių, medieną, plastiką, atliekas ir elektrinę įrangą.
  • „Epson“ naudoja 100 % atsinaujinančių išteklių energiją visuose įmonei priklausančiuose pastatuose.

  • „Epson“, parduodama daugiau nei 50 milijonų „EcoTank“ spausdintuvų be kasečių, sutaupė maždaug 1,1 milijono tonų plastikinių eksploatacinių medžiagų. [1]

  • Vykdydama programą „New Horizons“, „Epson“ įtraukė daugiau nei 11 000 visokio amžiaus studentų, kad supažindintų jaunus žmones su tvariomis technologijomis ir įkvėptų siekti savo karjeros tikslų.

  • „Epson“ užsiregistravo kaip technologijų partnerė Jungtinių Tautų tvarių miestų įgyvendinimo programoje, siekdama įgyvendinti darnaus vystymosi tikslus (DVT) kituose pasaulio miestuose. 

Kazuyoshi Yamamoto, „Epson Europe“ prezidentas pridūrė: „Epson“ „Green Choice“ ataskaita užtikrina mūsų klientus, kad mes imamės visų galimų priemonių tvarumui užtikrinti visoje Europoje.

Tvarumas mums yra labai svarbus, jis apima visą mūsų veiklą. Tai reiškia, kad reikia nuolat spręsti ir gerinti visus ekologinio pėdsako aspektus – gamybą, platinimą, išteklių naudojimą ir mūsų žmonių elgesį.

Dirbti su klientais yra mano aistra, suprasti jų poreikius ir išklausyti jų nuomonę yra labai svarbu darbiniu požiūriu, nes tai leidžia tobulinti mūsų teikiamus pasiūlymus. „Green Choice“ ataskaita suteikia mūsų klientams garantiją, kad „Epson“ labai rimtai žiūri į tvarumą ir planetos ateitį.

Kiekvienas iš mūsų gali priimti ekologišką sprendimą. Kovodami su vyraujančiais naujo pobūdžio iššūkiais, mes visi kartu turime dar labiau stengtis priimti tinkamus sprendimus ir kurti tvaresnę ateitį savo žmonėms ir planetai“.

„Epson Europe“ ĮSA ir tvarumo reikalų direktorius Henning Ohlsson pridūrė: „Mūsų „Green Choice“ ataskaita skirta tam, kad galėtume priimti tinkamą sprendimą mūsų ateičiai. Ekologiškesnių produktų ir paslaugų paklausa dar niekada nebuvo tokia stipri, tai ypač aktualu jaunesnėms kartoms, kurios su susirūpinimu žvelgia į ateitį. Jų poreikis užtikrinti tvarumą skatina įmones įgyvendinti pokyčius ir tai yra nuostabus dalykas.  Prekės ženklai, kurie vadovaujasi kitokiu požiūriu, arba nemano, kad tvarumas yra svarbus, neturi ilgalaikės ateities.

„Epson“ yra visiškai įsipareigojusi DVT. Šie tikslai yra integruoti į mūsų vidutinės trukmės ir ilgalaikius planus; jie padeda mums priimti tinkamus, su tvarumu susijusius sprendimus. Mūsų „Green Choice“ ataskaita vaizduoja tikslią ir skaidrią informaciją, susijusią su mūsų tikslų įgyvendinimu ir tvarios ilgalaikės ateities kūrimu.

Vis dar turime daug ką nuveikti. Tiek kaip verslas, tiek kaip pavieniai asmenys turime parodyti, kad šiuo klausimu esame pasiryžę dirbti, būti atsakingi ir išlikti skaidrūs. „Epson“ siekia etiškai vadovauti ir tinkamai valdyti verslą, taikydama vertybėmis pagrįstas strategijas ir pozityvius veiksmus tvariam verslui užtikrinti ir geresnei ateičiai kurti“.

Atsisiųskite „Epson“ „Green Choice“ ataskaitą čia www.epson.eu/greenreport.

Apie „Epson“
„Epson“ yra pasaulinė technologijų lyderė, siekianti tapti nepakeičiama visuomenei, susiedama žmones, daiktus ir informaciją su jos originaliai efektyviomis, kompaktiškomis ir tiksliomis technologijomis. Bendrovė orientuojasi į naujovių skatinimą ir klientų lūkesčių viršijimą rašalinių spausdintuvų, vaizdinės komunikacijos, dėvimų įrenginių ir robotikos srityse. „Epson“ didžiuojasi galėdama prisidėti prie tvarios visuomenės kūrimo ir šiuo metu dedamų pastangų įgyvendinti Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslus. Pasaulinės „Epson“ įmonių grupės, kuriai vadovauja Japonijoje įsikūrusi akcinė bendrovė „Seiko Epson“, metinė pardavimo apyvarta siekia daugiau nei 1 trilijoną JPY (Japonijos jenų).
www.global.epson.com/

 

[1] Remiantis „Epson“ skaičiavimais, spausdinant 100 000 puslapių „EcoTank Mono“ spausdintuvui vidutiniškai reikia 85 % mažiau plastikinių eksploatacinių medžiagų nei naudojant kitus 1–20 pls./min. greičiu nespalvotai spausdinančius A4 spausdintuvus.