„Epson“ praneša apie įrenginį, teikiantį žymius pokyčius nuotraukų gamyboje

„SureLab SL-D1000“ užtikrina maksimalų lankstumą ir produktyvumą

„Epson“ praneša apie įrenginį, teikiantį žymius pokyčius nuotraukų gamyboje

1 mėn. 2021 m. rugsėjis –„Epson“ pristato „SureLab SL-D1000“ įrenginį fotografijos gamybos įmonėms, norinčioms padidinti savo pajamas pasitelkiant pridėtinės vertės nuotraukų gaminius.

„SL-D1000“ įrenginys siūlo daugelį naujų, aplinką tausojančių funkcijų ir pagerinimų, lyginant su jo pirmtaku „SL-D800“. Pagrindinė funkcija – dvipusis spausdinimas. Tai leidžia mažmenininkams išplėsti teikiamus gaminių pasiūlymus ir užsiimti ne tik įprastų fotografijų gamyba, bet ir įsitraukti į didelę vertę turinčias taikymo sritis, pvz., suasmenintų nuotraukų knygų, kalendorių ir kortelių gamybą – tai rinkos sritys, kurioje paklausa nuolatos didėja. Kai ši gamyba vykdoma vietoje, mažmenininkai ir kopijavimo centrai taip pat gali valdyti ir gaunamas pajamas.

Dėl padidėjusio spausdinimo greičio buvo pagerintas našumas (spaudiniai per valandą ir pirmasis spausdinimas), o „SL-D1000A modelyje“ naudojant papildomą dvipusio spausdinimo tiektuvą, skirtą automatinio dvipusio spausdinimo funkcijai (100 A4 lapų kasetė), galima nesudėtingai pasiekti didesnes spausdinimo apimtis. Spausdintuvo naudojimo trukmė taip pat padvigubėjo iki 400 k. 10x15 spaudinių.

Kasetes pakeitė „Epson Integrated Ink Pack System“ rašalo pakuotės, kurios suteikia 25 % daugiau rašalo, palyginti su „SL-D800“. Tokiu būdu prireiks rečiau keisti rašalą ir galėsite susikoncentruoti į darbą. Naudojant rašalo pakuotes lieka mažiau atliekų negu taikant kasetes, todėl atliekų tvarkymas darbo vietoje kels mažiau rūpesčių.

Pagerinta šildymo sistema suteikia žymiai tylesnį spausdinimą ir sumažina elektros naudojimą. Spartesnis spausdinimas padeda dar labiau sumažinti individualaus spausdinimo elektros naudojimą.

Buvo praplėstas įrenginio jungiamumas, kartu su USB jungtimi įtraukėme LAN bei „Wi-Fi“, tai padidino spausdintuvo pritaikomumą ir suteikė galimybę įrenginį laikyti skirtingose vietose.

Kitos naujos dizaino ypatybės – integruotas tiekimo dėklas ir LCD ekranas, padedantis pagerinanti užduočių valdymą.

Visos šios savybės yra integruotos į 16 % mažesnį ir 24 % lengvesnį korpusą, palyginti su „SL-D800“ įrenginiu. Spausdintuvas ne tik suteikia įmonėms papildomas lankstumo galimybes, bet ir užtikrina, kad kapitalo investicijas būtų galima optimizuoti, atsižvelgiant į gamybos įmonės dydį ir spausdinimo apimtis.

Dėl „Epson Cloud Solution PORT“ klientai gali stebėti gamybą ir geriau kontroliuoti veiklą, suteikiama galimybė nuotoliniu būdu arba iš gamyklos peržiūrėti gamybos duomenis, naudojant kompiuterį ar išmaniuosius įrenginius. Išleidus įrenginį į rinką, mobiliosios programėlės bus prieinamos tiek mažmenininkams, tiek galutiniams vartotojams, tokiu būdu klientai savo mobiliuosiuose telefonuose galės lengvai peržiūrėti parduotuvėje atspausdintus vaizdus.

„Epson Europe“ „Pro-photo“ produktų vadybininkė Michaela Stolle teigia: „Nesudėtinga matyti, kodėl mes manome, kad „SL-D1000“ pakeis nuotraukų gamybos rinką. Tai yra naujas įrenginys, visos funkcijos buvo sukurtos siekiant pagerinti našumą ir mūsų klientams suteikti didžiausią lankstumą. Mažmenininkams ir kopijavimo centrams yra vis sunkiau išsilaikyti rinkoje, todėl mes jiems suteikiame galimybę gauti daugiau pajamų augančioje pramonės srityje, siūlydami pritaikomą sprendimą, kai tam tikru sezono metu didėja spaudinių poreikis, ir lankstumo galimybes, kai įvairiais spausdintuvais norima lengvai vykdyti skirtingų tipų darbus.“

Pagrindinės funkcijos

 • Dvipusis spausdinimas šalia standartinio 65 m vienpusio popieriaus ritinio

 • 100 A4 lapų kasetė automatiniam dvipusiam spausdinimui, naudojant „SL-D1000A“ modelį (pasirenkamasis priedas „SL-D1000“ įrenginiui)

 • Kompaktiškas ir lengvas

 • „Wi-Fi“, LAN, ir USB jungtys

 • „Intergrated Ink Pack System“ rašalo pakuotės – 25 % didesnė rašalo talpa

 • LCD ekranas

 • Dvigubai ilgesnis spausdintuvo naudojimo laikas*

 • Didesnis spausdinimo greitis (385 psl./min., 15x10 cm)*

 • Integruotas tiekimo dėklas

 • Nauja šildymo sistema

 • „Epson Cloud Solution PORT“

*Standartinė kokybė, lyginant su ankstesniu „SL-D800“ įrenginiu

„SL-D1000“ ir „SL-D1000A“ bus galima įsigyti metų pabaigoje.