„Epson“ pristato naujas belaidžio pristatymo sistemas, kurios pašalina ryšio vėlavimą ir pagerina bendradarbiavimo procesą.

„ELPWP10“ ir „ELPWP20“ sistemos leidžia vartotojams greitai prisijungti prie bet kurio įrenginio ir bendradarbiauti per bet kurį ekraną.

„Epson“ pristato naujas belaidžio pristatymo sistemas, kurios pašalina ryšio vėlavimą ir pagerina bendradarbiavimo procesą.

Visame pasaulyje atlaisvinami karantino apribojimai, daugelis darboviečių vėl atnaujina veiklą – todėl „Epson“ sukūrė dvi belaidžio pristatymo švietimo ir verslo aplinkose naudoti skirtas sistemas – „ELPWP10“ ir „ELPWP20.“ Šie du sprendimai suteikia galimybę belaidžiu ryšiu prisijungti prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus ar projektoriaus ekrano. Prisijungti galite per belaidžius imtuvus, „Epson iProjection“ ar „Miracast“ programėles arba per bet kurį nešiojamąjį kompiuterį / mobilųjį įrenginį. Saugumas užtikrinamas naudojant AES-128 šifravimą.

„ELPWP10“ įrenginį tiesiogiai galite prijungti prie bet kurio „Epson“ lazerinių projektorių serijos modelių, vartotojui tiesiog reikia prijungti belaidį siųstuvą į nešiojamąjį kompiuterį.  Kitus mobiliuosius įrenginius galite prijungti naudodami „iProjection“ programėlę.   

Naudodami „ELPWP20“ sistemą, turinį iš bet kurio įrenginio galite saugiai bendrinti per bet kurį ekraną, pasitelkę susietą belaidį imtuvą.  Kaip ir „ELPWP10“ sistemos atveju, turinį galima bendrinti naudojant belaidį siųstuvą, prijungus jį prie nešiojamojo kompiuterio arba prisijungus per kitą mobilųjį įrenginį, naudojant „iProjection“ ar „Miracast“ programėlę.

„ELPWP10“ ir „ELPW20“ sistemos suteikia galimybę vienu metu rodyti turinį iš keturių skirtingų įrenginių, todėl galėsite mėgautis sklandžia turinio bendrinimo patirtimi.  

„Šiuolaikinėse darbo vietose ypač svarbu dalytis iš asmeninių įrenginių gautu turiniu – taip pat sugebėti tą turinį paaiškinti bei bendradarbiauti rodant jį dideliame ekrane. O jei vienu metu yra naudojami keli įrenginiai, ypač svarbu mokėti greitai ir be vargo juos perjungti. Mūsų naujos belaidžio pristatymo sistemos leidžia visa tai atlikti už prieinamą ir konkurencingą kainą“, – teigė „Epson Europe“ produktų valdymo vadovė Kiran Sanghera.

„Abiejų modelių vartotojai gali prijungti iki šešių siųstuvų ir vienu metu rodyti turinį keturiuose skirtinguose įrenginiuose. Greitai ir lengvai prisijungsite, o tai reiškia, kad jums nereikės gaišti laiko krapštantis prie laidų. Juk dėl šios priežasties neretai tenka nukelti susitikimo ar posėdžio pradžią. Užuot nukėlę svarbų susitikimą, vartotojai gali sutelkti savo dėmesį į pasirengimą, o vėliau įtikinamai ir lengvai pateikti turinį bei pasidalyti savo idėjomis. Šių įrenginių nebuvo galima išleisti tinkamesniu laiku, nes laisvinamas karantinas, o mes grįžtame į biurus ir klases.“

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: https://www.epson.lt