„Epson“ pristato naujos kartos išmaniųjų akinių technologiją „Moverio“

„Epson Moverio“ išmaniųjų akinių kūrimo dešimtmetis

„Epson“ pristato naujos kartos išmaniųjų akinių technologiją „Moverio“

„Epson“ pristato naujos kartos išmaniųjų akinių technologiją „Moverio“

„Epson Moverio“ išmaniųjų akinių kūrimo dešimtmetis

Pasaulinė technologijų bendrovė „Epson“ paskelbė apie savo naujausią „Moverio“ išmaniųjų akinių papildytosios realybės (AR) technologiją.  Nuo pirmųjų „Moverio“ išmaniųjų akinių sukūrimo praėjus dešimčiai metų, „Epson“ pristato ketvirtosios kartos binokuliarinius permatomus „Si-OLED“ papildytosios realybės išmaniuosius akinius.

Naujasis „Moverio“ asortimentas, kurį sudaro išmanieji akiniai BT-40 ir BT-40S, suteikia naudotojams nemažai naujovių, įskaitant platesnį regėjimo lauką (FOV), žymiai didesnę HD ekrano skiriamąją gebą, didelį kontrastą, geresnį jungiamumą ir patogesnį, geriau reguliuojamą bei paprastą dėvėti dizainą.

Pagrindinės naujausių „Epson“ išmaniųjų akinių funkcijos:

  • Didesnė ekrano skiriamoji geba – „Full HD“ 1080p (1920 x 1080).

  • Platesnis 34 laipsnių regėjimo laukas (FOV) – prilygstantis žiūrėjimui į 120 colių ekraną 5 metrų atstumu.

  • 500 000:1 kontrasto santykis reiškia, kad nenaudojama ekrano vieta tampa visiškai permatoma.

  • Naujas ausinių dizainas su patobulintu svorio paskirstymu ir pasirinktinai naudojamomis nosies pagalvėlėmis, kad naudotojui būtų patogiau.

  • Patobulintas estetiškas dizainas su akinių stiliaus faktoriumi ir pasirenkamais tamsiais atspalviais.

  • C tipo USB jungtis, skirta jungiamumui su išoriniais įrenginiais.

  • Binokuliarinis, permatomas „Si-OLED“ ekranas.

„Epson Europe“ rinkos plėtros vadovas Valerie Riffaud-Cangelosi teigė: „Įmonei „Epson“ tai didi ir jaudinanti akimirka, nes pristatome rinkai savo ketvirtosios kartos „Moverio“ papildytosios realybės išmaniuosius akinius. Jau dešimt metų AR srityje nuolat tobuliname savo siūlomus produktus, reaguodami į klientų ir programų atsiliepimus. Per pastaruosius dvejus metus technologija iš tiesų paplito ir matėme, kad „Moverio“ realaus ir praktinio naudojimo atvejų skaičius žymiai padidėjo.

„Pandemija paspartino daugelio taikymo sričių įsigalėjimą, pagerindama nuotolinį ryšį, didinant bendradarbiavimo efektyvumą, mažinant išlaidas ir paliekant mažesnį anglies dvideginio pėdsaką. Naujausi produktai – BT-40S ir BT-40 – užtikrins, kad naudojimas rinkoje paplistų dar labiau, nes naudotojai galės mėgautis patobulintomis funkcijomis, pvz., geresniu regėjimo lauku, ryšiu, skiriamąja geba ir kontrastu“.

Ketvirtoji „Epson“ išmaniųjų akinių technologijos karta pristatoma išleidžiant BT-40 ir BT-40S akinius, kurie pritaikyti skirtingoms rinkoms, kaip paaiškinta toliau.

„Moverio BT-40“ – prekyboje nuo 2020 m. gruodžio mėn.

„Moverio BT-40“ turi C tipo USB jungtį, todėl jį galima prijungti prie įvairių suderinamų įrenginių, pvz., išmaniųjų telefonų, planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių. Jį galima naudoti kaip antrinį arba išplėstinį ekraną, panašų į išorinį monitorių arba projektorių, skirtą naudoti asmeniškai. Didelės skyros ekranas atkuria gyvesnes spalvas ir gali perteikti turinį iš prijungtų įrenginių.

„Moverio BT-40“ turi didelės raiškos ekraną, kurį gali peržiūrėti tik nešiotojas; jis puikiai tinka ne biure esantiems vartotojams, kurie dirba viešose erdvėse, kuriose svarbus privatumas ir patogumas. Pačiu laiku, nes „Moverio BT-40“ gali būti virtuali darbo stotis, puikiai tinkanti verslo vadovams, kurie prisitaiko prie šiuolaikinio darbo stiliaus ir dirba iš namų.  Papildomas privalumas yra tas, kad su akiniais galima patirti įvairiausių pramogų ir įspūdžių. Naudotojai gali mėgautis turiniu naujų nešiojimo savybių dėka, kurios užtikrina, kad akiniai puikiai tiks nešioti ant skirtingo dydžio galvų ir patogiai prisitaikys prie gydytojo paskirtų akinių dioptrijų. Komplekte esančios nosies pagalvėlės padės naudotojui nepriekaištingai nustatyti akinių padėtį, kad tiktų kiekvienam asmeniškai.

Šie akiniai patiks aukščiausio lygio vadovams, kuriems dirbant ir peržiūrint konfidencialią medžiagą viešose erdvėse reikia taupyti savo laiką.

 

„Moverio BT-40S“ – galima įsigyti nuo 2021 m. vasario mėn.

Naujajame „Moverio BT-40S“ yra išmaniojo valdiklio, kuriame veikia „Android“ ir integruojama pritaikyta programinė įranga, parinktis. „Moverio“ išmanusis valdiklis yra suderinamas su „Google Play“ ir buvo pritaikytas įvairioms komercinėms paskirtims. Su integruotu jutikliniu ekranu, asmeniškai pritaikomomis naudotojo sąsajomis, iki 2 TB išplečiama atmintimi; IPx2 klasė užtikrina patvarumą. Valdiklyje yra integruotas „Wi-Fi“, „Bluetooth“, GPS, kompasas, akcelerometras, giroskopas, fotoaparatas, žibintuvėlis, mikrofonas ir garso lizdas. Jame taip pat yra didelio našumo įkraunama baterija, su kuria galima leisti iki 5 valandų vaizdo įrašų.

„Moverio BT-40S“ ypač padės nepriklausomiems programinės įrangos kūrėjams kurti ir atnaujinti naujas ir esamas programas įvairiais tikslais, pvz., lankytojo įspūdžiams, subtitravimui ir odontologijai. Naujieji išmanieji akiniai ypač bus naudingi:

  • Muziejuose, teminiuose parkuose, paveldo objektuose ir kitose lankytojų traukos vietose, nes permatomi išmanieji akiniai suteikia daugiau įtraukiančių patirčių nenaudojant AR ar aptikimo technologijų su integruota kamera.

  • Teatrai ir kino teatrai, norintys pasiekti daugiau auditorijos ir pagerinti prieinamumą, siūlydami geresnius subtitravimo sprendimus, naudojant didesnį vizualinį ekraną ir naudotojui suteikiant daugiau patogumo.

  • Odontologinės procedūros ir operacijos bus patobulintos taikant pagerintus dantų nuotraukų sprendimus ir klientų pramogų galimybes.