„Epson“ pristato naujus lazerinius projektorius namams

Naujas „EpiqVision“ asortimentas, sukurtas lazerinių projekcijų TV modeliams – „EpiqVision Ultra“ ir „EpiqVision Mini“

„Epson“ pristato naujus lazerinius projektorius namams

„Epson“ pristato naujus lazerinius projektorius namams

Naujas „EpiqVision“ asortimentas, sukurtas lazerinių projekcijų TV modeliams – „EpiqVision Ultra“ ir „EpiqVision Mini“ 

„Epson“ pristatė du naujus stilingus mini lazerinius TV projektorius (EF-11 ir EF-12) ir du naujus išmaniuosius lazerinius projektavimo televizorius (EH-LS300B ir EH-LS300W). Nauji projektoriai prisijungia prie EF-100 ir EH-LS500 ir sudaro „EpiqVision“ asortimentą, naują „Epson“ lazerinių bei mažų lazerinių televizorių modelių produktų šeimą.  EH-LS300 ir anksčiau išleistas EH-LS500 sudaro „EpiqVision Ultra“ liniją, o EF grupė sudaro „EpiqVision Mini“.  Naujieji projektoriai visai šeimai siūlo didelį ekraną už puikią kainą, įtraukiančias pramogas namuose, 10 metų trunkančią techninę įrenginio priežiūrą ir patogų valdymą – 1tai tikra tradicinės televizijos alternatyva.                    

EF-11 ir EF-12 yra mažiausi „Epson“ 3LCD lazeriniai projektoriai, todėl jie pasižymi dideliu nešiojamojo dizaino ekranu. Juos galima lengvai perkelti iš vieno kambario į kitą, integruojant į mažiausią erdvę be televizoriaus ar ekrano. Naujieji modeliai idealiai tinka įvairiems naudojimo atvejams: šeimos vakarams, žaidimams, fotografijos demonstravimui ar net sporto rungtynių žiūrėjimui. Dėl kompaktiško dydžio ir lengvos konstrukcijos jais gali mėgautis visi šeimos nariai. Projektoriai gali būti perkeliami į skirtingas namų patalpas arba netgi išnešami į lauką. Lazerinis šviesos šaltinis padeda užtikrinti ryškų ir aiškų vaizdą.

Su EF-12 naudotojai „Epson“ projektoriuje pirmą kartą gali mėgautis YAMAHA skleidžiamu garsu ir naudoti jį kaip autonominį išmanųjį garsiakalbį. Papildomai su „Android TV“ TM, projektorius siūlo tūkstančius filmų, laidų ir žaidimų „Google Play“, „YouTube“ ir daugelyje kitų populiarių programų. 2  Be to, su integruota „Chromecast“ TM, naudotojai savo mėgstamas pramogų programas gali perkelti tiesiai į didelį ekraną iš „Android“ TMarba „iOS“ įrenginio, „Mac“ arba „Windows“ kompiuterio, arba „Chromebook“. 3 Išmanus sprendimas vizualiai prijungtiems namams.

„Google Assistant“ įgalina balso paiešką ir gali pateikti asmeniniams poreikiams pritaikytų rekomendacijų 4. Vartotojai gali greitai pasiekti pramogas, gauti atsakymus ir valdyti įrenginius savo namuose, todėl suteikiama galimybė daugiau laiko skirti pramogoms.

Jis gali būti suprojektuotas bet kuria kryptimi, net ant grindų ar lubų, suteikdamas dar daugiau lankstumo.

Specialiai sukurtas stilingiems žmonėms – EF-11 ilgiausia kraštinė yra tik 18 cm, todėl jį galima sklandžiai integruoti į bet kurį kambarį. Jis gali projektuoti beveik ant kiekvieno paviršiaus, todėl nereikia atskiro ekrano. Naudojant EF-11 galima pasiekti turinį iš telefono, planšetinio kompiuterio, bet kokių išmaniųjų įrenginių lanksčiam ekrano sprendimui su integruotu „Miracast“.

EH-LS300 galima įsigyti baltos arba juodos spalvos, jis puikiai priglunda prie sienos, o jo ekrano įstrižainė gali siekti net 120 colių. Kaip ir EF-12, jis turi integruotą YAMAHA garsiakalbį ir „Android TV“. Tai naujausias „Epson“ išmanus lazerinis projekcinis „Full HD“ televizorius, projektuojantis iki 120 colių su 3LCD technologija, kuri pasižymi dideliu kontrasto santykiu, užtikrinančiu ryškius vaizdus. Dėl puikaus jungiamumo, paprasto parengimo darbui ir lygiavimo, šis projektorius yra puikus pasirinkimas namų pramogų mėgėjams, atsižvelgiant į geriausius didelio ekrano vaizdo variantus.

„Epson Europe“ namų kino produktų vadovė Amy Ng sakė: „Kadangi žmonės praleidžia daugiau laiko savo namuose nei kada nors anksčiau, šie naujausi dailiai suprojektuoti projektoriai suteikia klientams lankstaus, lengvai naudojamo ir įperkamo didelio, pramogoms skirto ekrano pasirinkimą. Dėl išmaniojo ryšio ir aukštos kokybės ilgalaikio lazerinio šviesos šaltinio, niekada nebuvo geresnio laiko apsvarstyti, ar pakeisti savo televizorių.“

 

EF-11EF-12EH-LS300B/W
Korpusas ir apdailaJuodaJuoda ir varioJuoda arba balta
Projekcijos padėtis360 laipsnių
Lazerinis šviesos šaltinis10 metų10 metų10 metų
3LCD projekcijos technologijaTaipTaipTaip
Ekrano dydisIki 150Iki 150Iki 120
Įdiegtos „Android TV“ su „Google Assistant“, „Google Play“ ir „Chromecast“NeTaipTaip
Ekrano dubliavimas / „Miracast“TaipNe Ne
GarsasIntegruoti 1,5 W x 2 monofoniniai garsiakalbiaiYAMAHA 5 W stereofoninis x 2 „Bluetooth“ garsasYAMAHA 5 W stereofoninis x 2 10 W žemų tonų garsiakalbis x 1 „Bluetooth“ garsas
HDMI● 1● 2● 2
Skiriamoji geba1080p1080p1080p
Ryškumas1 000 liumenų1 000 liumenų3 600 liumenų
Pagrindo koregavimas TaipTaipKampų reguliavimas
Šviesos šaltinio naudojimo trukmė (eko / normali)10 metų10 metų10 metų
1) Kai kiekvieną dieną turinys žiūrimas vidutiniškai penkias valandas ir projektorius nustatytas veikti ekonominiu režimu
2) „Google“, „Android“, „YouTube“, „Android TV“ ir kiti ženklai yra „Google LLC“ prekės ženklai. Gali prireikti tam tikrų turinio teikėjų prenumeratų.
3) Vaizdo perdavimas optimizuotas tik pasirinktoms paslaugoms. Kito turinio transliavimo kokybė gali skirtis. Palaikomos operacinės sistemos ir įrenginiai: „Android 2.3“ ir naujesnės versijos, „iOS® 7“ ir naujesnės versijos, „Windows® 7“ ir naujesnės versijos, „Mac OS® 7“ ir naujesnės versijos bei „Chrome OS“ (38 arba naujesnės versijos).
4) „Google Search“ funkcija yra pasaulinė. „Google Search“ negali keistis išmaniuoju sprendimu su „Google Home“. „Google Assistant“ veikia 16 šalių (Japonijoje, JAV, Kanadoje, Brazilijoje, Meksikoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Vietname, Indonezijoje, Pietų Korėjoje, Australijoje, Indijoje)