„Epson“ pristato savo naujausią, didelės spartos ir ekonomišką POS kvitų spausdintuvą, skirtą pardavėjams ir aptarnavimo paslaugų teikėjams

„Epson Europe“ pristatė naujausios kartos, didelės spartos, rinkoje pirmaujančius T88 serijos POS kvitų spausdintuvus.

„Epson“ pristato savo naujausią, didelės spartos ir ekonomišką POS kvitų spausdintuvą, skirtą pardavėjams ir aptarnavimo paslaugų teikėjams

„Epson“ pristato savo naujausią, didelės spartos ir ekonomišką POS kvitų spausdintuvą, skirtą pardavėjams ir aptarnavimo paslaugų teikėjams

„Epson Europe“, pirmaujanti POS kvitų spausdintuvų gamintoja [1] pristatė naujausios kartos, didelės spartos, rinkoje pirmaujančius T88 serijos POS kvitų spausdintuvus.

Remiantis savo pirmtakų sėkme, naujasis TM-T88VII POS spausdintuvas pasižymi daugybe dizaino, jungiamumo, praktiškumo ir aplinkos apsaugos patobulinimų. Naujasis TM-T88VII, visiškai suderinamas su pirmtakais T88V ir T88VI, yra pritaikytas patenkinti sudėtingus EMEAR šalių mažmeninės prekybos tinklų ir aptarnavimo punktų poreikius.

Naujasis POS spausdintuvas turi daug aplinkosauginių pranašumų, įskaitant mažas spaudinių paraštes, skirtas taupyti popierių, mažas elektros sąnaudas ir mažesnį triukšmo lygį. Taip pat šis spausdintuvas yra suderinamas su aplinką tausojančiu terminiu popieriumi be fenolio.

Kaip pavyzdinis „Epson“ POS kvitų spausdintuvas, naujasis TM-T88VII siūlo greičiausią šiandienos rinkoje pasiekiamą spausdinimo greitį ir didelės spartos spausdinimą iki 500 mm/s. Papildomos funkcijos apima kelių kalbų funkciją, naujus LED indikatorius ir automatinį belaidį klaidų informacijos puslapio spausdinimą. Jame taip pat yra apdovanojimų pelniusi ir itin patikima „Epson“ spausdinimo galvutė, leidžianti spausdinti daugiau nei 20 milijonų eilučių (200 kilometrų), o MTBF – 360 000 valandų [2].   

TM-T88VII yra visiškai suderinamas su esama T88V ir T88VI programine įranga, o spausdintuvo dydis yra toks pat, kaip ir ankstesnių modelių, tai reiškia, kad įmonės gali greitai pradėti dirbti su nauju spausdintuvu be papildomų išlaidų, veiklos prastovų ar poreikio keisti dizaino ar vietos reikalavimus esamuose mažmeninės prekybos prekystaliuose.

Galimas juodos ir baltos spalvos, su nauju viršutinio dangčio dizainu; naudojant „Epson“ TM-T88VII galima dinamiškai bendrinti su PC-POS terminalais, mobiliaisiais įrenginiais ir debesimi. Su integruotu „Ethernet” ryšiu ir USB, taip pat yra nuoseklioji jungtis, maitinimo USB ir „Wi-Fi“ [3] jį galima lanksčiai prijungti prie beveik bet kokios sistemos. Tai taip pat palengvina spausdinimą iš žiniatinklio programų naudojant „Epson ePOS-Print®“ arba naudojant tiesioginio spausdinimo iš serverio technologiją, kad būtų galima spausdinti tiesiai iš žiniatinklio.

Roberto Peris, „Epson Europe“ produktų vadovas, teigia: „Remiantis T88 serijos sėkme, mūsų naujasis TM-T88VII kvitų spausdintuvas idealiai tinka užimtoms EMEAR šalių mažmeninės prekybos parduotuvėms ir aptarnavimo paslaugų teikėjams, kurie dirba su daugybe prekystalių ir kuriems reikalingas didelis našumas bei patikimas kvitų spausdinimas. Palengvinome klientų esamų kvitų spausdintuvų atnaujinimą, kad būtų galima pasinaudoti naujais siūlomais patobulinimais. TM-T88VII yra pramonėje pirmaujantis, didelio našumo, ekonomiškas kvitų spausdintuvas, sukurtas greitai ir patikimai spausdinti reikliausiose mažmeninės prekybos ir aptarnavimo sektoriaus aplinkose.“

Naujasis TM-T88VII bus prieinamas EMEAR šalyse nuo 2021 m. spalio 1 d.

 

[1] Nuo 2013 m. „Epson“ yra pirmaujanti POS spausdintuvų gamintoja Vakarų Europoje. Dabar „Epson“ užima 42 % terminių spausdintuvų rinkos dalį Europoje. Šaltinis: IDC, 2021 m. balandžio mėn.

[2] Apskaičiuota kaip vidutinis laikas tarp klaidų (MTBF).

[3] Reikalingas pasirinktinis „Wi-Fi“ raktas.