PASKELBTA PIRMOJO „EPSON“ KONKURSO EUROPOJE, ARTIMUOSIUOSE RYTUOSE IR RUSIJOJE, KURIAME GALIMA LAIMĖTI ROBOTĄ, KOMISIJA

Prasidėjus paskutiniam konkurso mėnesiui, atskleisti robotikos ekspertai iš pramonės, mokslo ir politikos sričių

PASKELBTA PIRMOJO „EPSON“ KONKURSO EUROPOJE, ARTIMUOSIUOSE RYTUOSE IR RUSIJOJE, KURIAME GALIMA LAIMĖTI ROBOTĄ, KOMISIJA

„Epson“ didžiuojasi galėdama paskelbti 2018 m. konkurso robotui laimėti žiuri: penki ekspertai iš visos Europos iš pramonės, mokslo ir politikos sričių peržiūrės pirmojo Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Rusijoje vykstančio konkurso „Epson T-series“ robotams laimėti paraiškas. Šis konkursas naujausius technologinius pasiekimus patiki ateities kartoms: universitetai, aukštojo mokslo įstaigos ir tyrimų institutai stengiasi pateikti idėjų, skatinančių robotikos pramonės ir automatizavimo augimą, plėtrą ir konkurencingumą.

Žiuri konkursui teisėjauti pradės sausį, kai bus žinomas galutinis visų gautų paraiškų sąrašas. Į galutinį sąrašą įtraukti konkurso dalyviai bus pakviesti gyvai žiūri pristatyti savo paraiškas. Galutinė paraiškų pateikimo data yra 2018 m. gruodžio 15 d.

Penki žiuri nariai yra:

  • Eva Kaili, Europos Parlamento narė, Graikijos SD delegacijos vadovė (Pasok/Elia), Mokslinių ir technologinių sprendimų vertinimo tarybos (STOA) Europos Parlamente vadovė
  • Patrick Schwarzkopf, VDMA robotikos ir automatizavimo grupės generalinis direktorius
  • Profesorius Darwin Caldwell, Italijos technologijų tyrimų instituto Genujoje, Italijoje, tyrimų vadovas ir Šefildo universiteto automatinio valdymo ir sistemų inžinerijos katedros kviestinis profesorius.
  • Dr Imre Paniti, MTA-SZTAKI, Kompiuterių mokslo ir valdymo institutas, Vengrijos mokslų akademija
  • Ponas Yoshifumi Yoshida, „Epson“ generalinis direktorius, anksčiau COO, robotikos sprendimų operacijų padalinys

 

Volkeris Spanieris, „Epson Europe“ robotikos sprendimų padalinio vadovas, šiandien atskleidė žiuri narius sakydamas: „Nuostabu, kad šio pirmojo „Epson“ konkurso robotui laimėti žiūri nariai yra tokios įvairios patirties, kompetencijos ir geografijos. Žiuri dalyvaujančius projektus vertins atsižvelgdama į visus automatizavimo vystymo aspektus ir išrinks projektą laimėtoją, kuris išsiskirs inovatyvumu robotikos srityje“.

Jis pridūrė: „Susidomėjimas, kurio šis konkursas susilaukė visame EMEAR, išties įkvepiantis ir rodo, kad naujoji karta iš tiesų dega noru geriau suprasti ir vystyti robotikos bei automatizavimo sprendimus. „Epson“ kaip įmonei yra ypač svarbi galimybė palaikyti praktinės patirties perdavimą studentams ir tyrimų įstaigoms, ugdyti skaitmeninius įgūdžius ir supratimą.“

„Epson“ yra pirmaujanti robotikos gamintoja, siekianti robotiką padaryti labiau prieinamą įvairiose veiklos sferose, didelėms ir mažoms įmonėms. Ji siūlo skirtingų konfigūracijų ir lanksčios robotikos asortimentą, kuris apima viską nuo naujausios dviejų rankų technologijos „WorkSense W-01“ iki prieinamesnių T3, T6 ir VT6 modelių, siūlančių paprastesnį robotą.

Daugiau informacijos apie konkursą, įskaitant, ko reikia norint jame dalyvauti, rasite čia https://www.epson.eu/robots-contest. Per artimiausias savaites „Epson“ konkurso svetainėje taip pat paskelbs interviu su žiuri nariais.