6 spalvų T serija

„SureColor SC-T7700D“ yra 44 colių visiškai integruotas spausdinimo sprendimas, užtikrinantis produktyvų, itin saugų spausdinimą, išmaniąsias funkcijas ir paprastą naudojimą.

Universalus dizainas ir kompaktiška konstrukcija leidžia lengvai naudoti „SC-T7700D“ daugumoje darbo vietų. Su konfidencialiais dokumentais elgiamasi saugiai naudojant patobulintas IT ir saugumo funkcijas. Didelis spausdinimo greitis ir dvigubo ritinio įrenginys padidina našumą.

„SureColor SC-T7700D“

44 colių

„SureColor SC-T7700D“ yra 44 colių visiškai integruotas spausdinimo sprendimas, užtikrinantis produktyvų spausdinimą, išmaniąsias funkcijas ir paprastą naudojimą.

Pagrindinės funkcijos

Patobulinta vaizdo kokybė ir žymenų spausdinimas naudojant specialų raudoną rašalą

„SC-T7700D“ standartiškai palaikoma „Adobe Postscript 3“, tai suteikia galimybę spausdinti aukščiausios kokybės detales, taip pat naudojama 2,64 colio „PrecisionCore MicroTFP“ spausdinimo galvutė, kintamo dydžio lašelių ir purkštukų tikrinimo technologijos. 6 spalvų „UltraChrome XD3“ visų pigmentų rašaluose yra integruotas naujas raudonas rašalas, kuris naudingas CAD brėžiniams žymėti, tikroviškai atkartoti raudonus atspalvius ir tiksliai atkartoti raudoną spalvą įmonių logotipuose.

Nuotolinis spausdinimo būsenos stebėjimas realiuoju laiku

Naudodami „Epson Cloud Solution PORT“ platformą, galite nuotoliniu būdu bet kada ir bet kur stebėti įvairių darbo vietų įrangą arba kelis vienoje vietoje esančius spausdintuvus. „Production Monitor“ – tai viena iš „Epson Cloud Support PORT“ programėlių, kurioje pateikiama aiški, lengvai suprantama grafika, leidžianti iš karto matyti, kaip veikia kiekvienas jūsų spausdintuvas. Išsamius duomenis galima naudoti norint lengvai analizuoti produktyvumą ir kasdien iš bet kurios vietos gauti operacijų atnaujinimus. Techninės priežiūros sekimo ir nuotolinio gedimų šalinimo paslaugos didina produktyvumą ir efektyvumą.

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su mūsų darbuotoju ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti veiksmingiau