LAZERINIAI PROJEKTORIAI - GERIAUSIAS TELEVIZORIAUS PAKAITALAS

Su „Epson“ projektoriais mėgaukitės naujo lygio namų pramogomis ir iš naujo įprasminkite savo žiūrėjimo patirtį, viršijančią standartinių televizorių apribojimus.

EPIQVISION

Lazeriniai projektoriai vs. televizorius: Namų pramogų ateitis

„EpiqVision Ultra“

Mėgaukitės didesnėmis, įspūdingesnėmis namų pramogomis be nuolat matomo ant sienos kabančio TV. „Epson“ lazeriniai projekciniai 4K PRO-UHD¹ televizoriai yra elegantiško dizaino, juose įdiegtos „Android TV™“ ir „YAMAHA“ garso funkcijos. Galite mėgautis iki 150 colių įstrižainės vaizdo projekcija, laikydami „EpiqVision Ultra“ arti sienos, kad sukurtumėte geriausią namų kino teatro aplinką.

„EpiqVision Mini“

Kompaktiškus ir lengvus „EpiqVision Mini“ serijos projektorius lengva perkelti iš vienos patalpos į kitą. Kompaktiški lazeriniai TV projektoriai yra elegantiško dizaino ir gali akimirksniu projektuoti beveik ant bet kokio paviršiaus. „EF-12“ turi „Android TV“ ir „YAMAHA“ garsiakalbius, o „EF-11“ gali rodyti turinį iš telefono, transliavimo įrenginio, nešiojamojo kompiuterio, žaidimų konsolės ir kitų įrenginių su integruota „Miracast“ funkcija.

Pagerinkite savo pramogas naudodami

 • „Ultra Short Throw“ technologija

  Skirtas montuoti arti sienos
 • „Android TV™“

  Skirtas transliacijoms, atrankoms, yra išmanusis valdymas

 • YAMAHA garsas

  Puikiai garso / vaizdo patirčiai užtikrinti.
  Nereikia išorinių garsiakalbių

 • 4K PRO-UHD1

  Ryškiems 4K vaizdams išgauti

 • Lazerinis šviesos šaltinis

  Patikimas, ilgalaikis šviesos šaltinis ir aukšta vaizdo kokybė

 • 3LCD technologija

  Projektuoja itin ryškius ir spalvingus vaizdus, nes sukuria aukštos kokybės baltos bei spalvinės šviesos srautą.

Labai lengvai naudojamas

Su mūsų projektoriais nebus jokių rūpesčių – tiesiog prijunkite, įjunkite, sujunkite ir žaiskite.

Sąranka yra ypač paprasta naudojant „Epson Setting Assistant“ programėlę.

Naudodami „Epson Setting Assistant“ programėlę galite automatiškai suderinti vaizdą vos vienu mygtuko spustelėjimu. Atsisiųskite programėlę naudodami projektoriaus ekrane rodomą QR kodą.Supaprastinkite savo pramogas su „Android TV™“. Atraskite daugiau nei 400 000 filmų ir laidų vienoje vietoje. Naudokite „Google“ ir valdykite projektorių savo balsu. Be to, naudodami integruotą „Chromecast™“, lengvai perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir muziką iš įrenginių į projektorių.

Valdykite savo projektorių naudodami balsą

Naudokite balsą ieškodami laidų, valdydami prietaisus ir dar daugiau - tiesiog paklauskite „Google“.

„Google“, „YouTube“, „Android TV“, „Chromecast“ ir kiti ženklai yra „Google LLC“ prekių ženklai.

„Amazon“, „Prime Video“ ir visi susiję logotipai yra „Amazon.com, Inc.“ arba jos filialų prekių ženklai. Būtina „Amazon Prime“ prenumerata. Taikomi apribojimai.

Nuostabi garso patirtis

Įrengta 2.1 kanalo garsiakalbių sistema. Unikali „YAMAHA FR-Port™“ technologija, DSP technologija ir „AudioEngine™“ užtikrina įtraukiantį garsą. Užtikrina dinamiško garso patirtį net ir be išorinių garsiakalbių.

Perkelkite žaidimus į aukštesnį lygį

Su „EpiqVision“ asortimentu pakeiskite savo kasdienybę ir paverskite namus centrine visų žaidimų scena. Nesvarbu, ar žaidžiate internetu, ar metate iššūkį šeimos nariams ir draugams, nes dėl mažesnės nei 20 ms² delsos nepraleisite nė sekundės veiksmo dideliame ekrane.

Mėgaukitės daugiau nei tik filmais

Padarykite mokymąsi malonesnį, pasinerkite į pasirinktą reginį dideliame ekrane arba paprasčiausiai naudokite projektorių, kad savo vaizdais sukurtumėte stilingą ir ypatingą erdvę.

Daugiau priežasčių pirkti

Susipažinkite su asortimentu

„EpiqVision Ultra“

„EpiqVision Mini“

1 4K vaizdo gerinimo technologija pastumia kiekvieną pikselį įstrižai, kad padvigubintų „Full HD“ skiriamąją gebą.

2 Nėra priimto oficialaus įvesties delsos matavimo standarto ir šis matavimas atliktas naudojant „Epson“ nustatytus metodus. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas gamintojas pagal savo metodus nepriklausomai nurodo įvesties delsą, todėl rekomenduojama naudoti kaip informacinio pobūdžio duomenis. Projektoriaus įvesties delsa skiriasi dėl įvesties signalo, nustatymo sąlygų ir kitų veiksnių.

3 2001–2022 m., 500 ir daugiau liumenų, išskyrus televizorius be ekranų, „Futuresource Consulting“ – Projektorių rinkos ketvirčio įžvalgos – „Worldwide Analyzer“ CY22Q4.