ŽAIDIMAI NAMUOSE

Pakeiskite savo kasdienę veiklą ir paverskite namus įvairių žaidimų scena naudodami „Epson“ namų projektorius. Nesvarbu, ar žaidžiate internetu, ar metate paprasto žaidimo iššūkį savo šeimos nariams ir draugams – žaiskite žaidimus naujai, perkeldami juos į didelį ekraną.

ŽAIDIMAI NAMUOSE

„Epson“ ir „SEGA“ suvienijo jėgas „Sonic Frontiers™“ išleidimo proga

„Epson“ bendradarbiauja su „SEGA“, kad atšvęstų naujojo atviros zonos platforminio žaidimo su ežiuku Soniku „Sonic Frontiers™“ išleidimą.

Tyrinėkite greito veiksmo, nuotykių ir paslapčių pilną pasaulį, kurį sudaro penkios „Starfall“ salos, naudodami tam tobulai tinkančius „Epson“ projektorius.

Kas yra 4K PRO-UHD¹?

„Epson“ 4K PRO-UHD¹ reiškia ne vien tik skiriamąją gebą. Tai apima visus veiksnius, darančius įtaką vaizdo kokybei, įskaitant spalvoto ir nespalvoto vaizdo ryškumą, kontrastą, HDR10, spalvų apdorojimą, taip pat 4K turinio priėmimą, 4K turinio apdorojimą ir projektavimą. Dėl to vaizdai yra tikroviškesni ir viršija „Full HD“ skiriamosios gebos savybes.

Ryškesni, tikroviškesni žaidimai

Vien baltos spalvos ryškumas negali perteikti tikroviškų kasdien matomų spalvų. Todėl „Epson“ projektoriuose naudojama 3LCD technologija užtikrina vienodai aukštą baltos ir spalvinės šviesų srautą (Colour Light Output, CLO). Kam žiūrėti į blankų, nuobodų, išblukusių spalvų ekraną? Mėgaukitės tikroviškesniais vaizdais naudodami „Epson“ projektorius.

Svarbiausia – dydis

Pakeiskite savo kasdienę veiklą ir paverskite namus įvairių žaidimų scena naudodami „Epson“ namų projektorius. Nesvarbu, ar žaidžiate internetu, ar metate paprasto žaidimo iššūkį savo šeimos nariams ir draugams – žaiskite žaidimus naujai, perkeldami juos į didelį ekraną. Įspūdingu 300 col. projektuojamu vaizdu galite patraukti visų dėmesį ir suburti šeimą bei draugus, kad patirtumėte įsimintinų akimirkų.

Lengvai reguliuokite vaizdą

Manome, kad naudotis projektoriumi turi būti ne ką sudėtingiau nei televizoriumi. Būtent dėl to šiuos projektorius galima greitai įrengti ir iš karto projektuoti vaizdą beveik ant bet kokio paviršiaus. Dėl pagrindo koregavimo įrenginį nustatysite lengvai ir greitai, o ilgai išliekančios šviesos šaltinio technologija leis mėgautis pramogomis daugelį metų.

Sodrus juodos spalvos kontrastas

Didelis, iki 2 500 000:1 siekiantis kontrasto santykis užtikrina optimalią vaizdo kokybę, aiškiai apibrėžtas šešėlių detales ir sodrios juodos spalvos atspalvius.

Perkelkite žaidimus į aukštesnį lygį

Suderinami modeliai

Žaidimams kiekvieną dieną

4K PRO-UHD žaidimai

4K / 120 fps žaidimai

¹ 4K vaizdo gerinimo technologija pastumia kiekvieną pikselį įstrižai, kad padvigubintų skiriamąją gebą iki „Full HD“ skiriamosios gebos. Skiriamoji geba yra „Full HD“ 3D režimu.

² Žr. specifikacijas. Nėra priimto oficialaus įvesties delsos matavimo standarto ir šis matavimas atliktas naudojant „Epson“ nustatytą metodą. Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas gamintojas pagal savo metodus nepriklausomai nurodo įvesties delsą, todėl rekomenduojama naudoti kaip informacinio pobūdžio duomenis. Projektoriaus įvesties delsa skiriasi dėl įvesties signalo, nustatymo sąlygų ir kitų veiksnių.

³ tik EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Visos teisės saugomos. SEGA yra registruota JAV patentų ir prekių ženklų biure. SEGA, SEGA logotipas ir SONIC FRONTIERS yra SEGA CORPORATION arba jos filialų registruotieji prekių ženklai arba prekių ženklai. Visi kiti prekių ženklai, logotipai ir autorių teisės yra atitinkamų savininkų nuosavybė.