„MICRO PIEZO“ TECHNOLOGIJA

Jei norite patikimų, greitų ir aukštos kokybės spaudinių, labai svarbu suprasti, kas svarbiausia veikiant jūsų spausdintuvui – spausdinimo galvutė.

„Micro Piezo“ technologija

Pažangios spausdinimo galvutės šiandienai ir rytojui

Svarstydami, kokį spausdintuvą pirkti, informacija pagrįstą sprendimą priimsite lengviau, jeigu žinosite, kokio tipo spausdinimo galvutė naudojama. Yra du pagrindiniai spausdinimo galvutės technologijos tipai: šiluminė arba „Piezo“ elementas. Visi „Epson“ spausdintuvai naudoja „Piezo“ elementą, kuris, mūsų manymu, pasižymi didesniu našumu.

Atsiradusi 1993 m. „Micro Piezo“ technologija tapo ne tik „Epson“ rašalinio spausdinimo galvutės naujove, bet metė iššūkį ir visiems kitiems didiesiems spausdintuvų rinkos vardams. „Epson“ unikalumas tas, kad „Micro Piezo“ užtikrina puikią spausdinimo kokybę, tai yra technologija, kuriai mūsų konkurentams vis dar sunku prilygti.

Bet įsitikinkite tuo patys: skaitykite toliau ir sužinokite, kuo mes ypatingi.

Techninės savybės

Ar žinojote?

Susipažindinkite su mūsų „Micro Piezo“ technologija.

Smulkiausia detalė

Bandant nustatyti vieną rašalo lašelį (1,5 pl) didelėje fotografijoje (12,7 x 8,9 cm) būtų taip pat sudėtinga, kaip futbolo aikštėje surasti kontaktinį lęšį (apie 10 000m²)! Tokios smulkios dalelės leidžia išgauti nuostabiai tikroviškas fotografijas su fantastiška tonų ir atspalvių įvairove.

Tiksli kontrolė

Įsivaizduokite, kad rašalo lašelio išskyrimas (1,5 pl) – tai baudinys iš 15 metrų atstumo. Ar galite įsivaizduoti žaidėją, kuris bando pataikyti į tą tašką vartuose – paties kamuolio dydžio? Ir kad daro tai beveik 100 procentų tikslumu, kas sekundę sėkmingai įmušdamas 40 000 baudos įvarčių! „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės yra tikslios ir greitos, jos sumažina eikvojamo rašalo kiekį ir su jomis išgaunami ryškūs bei aiškūs spaudiniai.


Neįtikėtinas našumas

Jeigu rašalo lašelis (1,5 pl) būtų futbolo kamuolio dydžio, o rašalas būtų išskiriamas iš spausdinimo galvutės 90 purkštukų vienai spalvai, laikas, kurio prireiktų „Wembley“ stadionui futbolo kamuoliais pripildyti, būtų maždaug viena sekundė! Štai kaip greitai veikia „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės.


Kitos kartos spausdinimo galvučių technologija

„PrecisionCore“ – tai naujausia „Epson“ spausdinimo technologija, kurioje naudojamas naujoviškiausias didelio tankio spausdinimo lustas, sukuriantis iki 40 milijonų tikslių taškų.

Naudinga spausdinant ne tik ant popieriaus

Inovatyvi „Epson Micro Piezo“ technologija suteikia lankstumo dirbti įvairiose srityse. Be to, dėl to, kad nepriekaištingai spausdina spalvotai ir nespalvotai ant įvairių popieriaus lapų, jis taip pat naudojamas pramonėje. Tai ir spausdinimas ant audinių, spalvų filtrų gamyba bei raštų taikymas elektroninėms plokštėms – tai tik keletas pavyzdžių.

Spausdinimo ateities kūrimas naudojant „Heat-Free“ technologiją

Perėję nuo lazerinių prie „Heat-Free“ spausdintuvų suvartosite mažiau energijos ir sumažinsite spausdinimo žalą aplinkai.