PEREIKITE PRIE VEIKSMINGO SPAUSDINTUVŲ VALDYMO

Veiksmingiau planuodami gamybą ir naudodami savo turimus spausdintuvus, gerinkite išeigą ir didinkite veiksnumo koeficientą.

Žiūrėti vaizdo įrašą
Apžiūrėkite mūsų debesies sprendimą
EPSON CLOUD SOLUTION PORT

Kokia nauda jūsų verslui?

„Epson Cloud Solution PORT“ – tai debesies paslaugoms skirta platforma, palaikanti „Epson“ didelio formato ir komercinius spausdintuvus. Galėsite stebėti keliose vietose išdėstytą įrangą arba kelis spausdintuvus iš vienos vietos, iš gamybos aikštelės arba nuotoliniu būdu ir įgyvendinsite didesnę kontrolę. Pirmoji platformoje siūloma paslauga – gamybos stebėjimo programa „Production Monitor“, tikruoju laiku tikrinanti gamybos būklę.

Apžvalga

„Epson Cloud Solution PORT“ – tai debesies paslaugoms skirta platforma, palaikanti „Epson“ didelio formato ir komercinius spausdintuvus. „Epson Cloud Solution PORT“ galima pasiekti keliuose įrenginiuose, įskaitant asmeninius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

„Production Monitor“

Tikrinkite spausdintuvų būseną naudodami gamybos stebėjimo programą Production Monitor išmaniuosiuose prietaisuose arba asmeniniame kompiuteryje. Ši funkcija užtikrina kasdienę veiklos būseną, padeda išlaikyti didelį našumą ir veiksmingumą.

Stebėkite gamybą judėdami

Epson Cloud sprendimas mobiliesiems leidžia jums bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, prijungdami saugią debesų platformą, naudotis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu ir gauti informaciją apie spausdintuvus gamybos vietoje.

Download on the App Store
Get it on Google Play

Funkcionalumas

Gamybos stebėjimo programa „Production Monitor“ nustato skubiausius reikalingus veiksmus ir padeda veiksmingai išspręsti problemą, kuo mažiau trikdant spausdinimą. Matysite, kada užduotys bus atliktos, o tai padės tiksliau planuoti. Programa generuoja kasdienes ataskaitas, kuriose nurodomos gamybos kliūtys arba našumo gerinimo galimybės.

Kas yra gamybos stebėjimas?

  1. Matykite visus spausdintuvus ir atitinkamą jų veiklos būseną.

  2. Peržiūrėkite dienos rezultatus ir palyginkite su praeita diena pagal stulpelines ir linijines schemas.

  3. Stebėkite spausdintuvų būseną ir konfigūruokite ataskaitų sritis pagal poreikius ir pageidavimus.

Palaikomi modeliai

Dažnai užduodami klausimai

Kokie „Epson Cloud Solution PORT“ registracijos pranašumai?

Vienas svarbiausių pranašumų – galėsite stebėti keliose vietose išdėstytą įrangą, gamybos aikštelėje arba nuotoliniu būdu, tai padės kontroliuoti gamybą. Pirmoji platformoje siūloma paslauga – gamybos stebėjimo programa „Production Monitor“, tikruoju laiku tikrinanti gamybos būklę.

Kokie duomenys renkami ir kaip jie naudojami?

Išsamesnės informacijos rasite Saugos gairėse ir Privatumo nuostatose.

Kaip užtikrinama mano duomenų apsauga?

„Epson“ informaciją tvarko konfidencialiai ir laikosi BDAR reikalavimų. Išsamesnės informacijos rasite Privatumo nuostatose.

Ar „Epson“ turės prieigą prie mano tinklo?

Spausdintuvai duomenis perduos ir užkoduos HTTPS protokolais. Išsamią apžvalgą rasite Saugos gairėse.

Pasiruošę sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su viena iš mūsų komandos, kad sužinotumėte, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti efektyviau