Peržiūrėkite mūsų „Epson Robotics“ produktų katalogą.
ROBOTAI
# 1 „SCARA“ pramoninis robotų gamintojas pasaulyje daugiau kaip 10 metų*
Esame įgiję daugiau kaip 40 metų patirtį robotų sprendimų srityje
Pristatėme rinkai daugiau kaip 200.000 pramoninių robotų
Kalbame jūsų kalba, lokalizuota organizacija ir partneriai

Pramoninės automatikos specialistai

„Epson“ - pasaulinė pramoninio automatizavimo lyderė, įspūdingai suderinanti didelį našumą ir paprastumą. „Epson“ pramoniniai robotai, pelnę pasaulinę patikimumo ir išskirtinės pagalbos reputaciją, užtikrina itin produktyvią automatizuotą gamybą nuolat besiplečiančiame pasauliniame pramonės šakų spektre.

Kaip garantuojame sėkmę

Iš esmės keičia jūsų verslą, nesudėtingas automatizavimas

Žiūrėkite toliau pateiktus vaizdo įrašus ir sužinokite daugiau informacijos, kaip lengva automatizuoti

Priežastys, kodėl reikia automatizuoti

1. Didesnis našumas Automatizavimas yra susijęs su robotais, kurie dirba nenuilstamai, nuosekliai atlikdami užduotis neprilygstamu greičiu ir tikslumu. Automatizuodamos procesus, įmonės gali žymiai padidinti savo produktyvumą ir našumą.
2. Geresnė kokybės kontrolė Žmogiškoji klaida - rankiniams procesams būdinga rizika. Tačiau robotai pasižymi išskirtiniu tikslumu, todėl klaidų ir neatitikčių tikimybė sumažėja.
3. Optimalus išteklių panaudojimas Automatizavimas leidžia optimaliai paskirstyti įmonės išteklius. Racionalizuodamos procesus ir mažindamos nuostolius, įmonės gali efektyviai panaudoti savo darbo jėgą, medžiagas ir laiką.
4. Didesnis eksploatacinis greitis Vienas iš esminių automatizavimo privalumų -24 valandų eksploatacija 7 dienas per savaitę. Robotao, kitaip nei darbuotojai, kuriems reikalingos pertraukos ir poilsis, gali dirbti nuolat, spartindami gamybą ir mažindami apyvartos trukmę.
5. Lankstumas ir pritaikomumas Robotus galima užprogramuoti ir perprogramuoti atlikti įvairiausias užduotis, todėl jie yra labai universalūs ir pritaikomi. Dėl šio lankstumo įmonės gali greitai reaguoti į besikeičiančius rinkos poreikius ir paklausą.
6. Išlaidų taupymas Nors pradinės investicijos į automatizavimą gali atrodyti didžiulės, tačiau jos užtikrina ilgaialkį išlaidų taupymą. Pakeitusios rankinį darbą robotais, įmonės gali sumažinti darbo sąnaudas, priklausomybę nuo užmokesčio už viršvalandinį darbą ir iki minimumo sumažinti su darbuotojais susijusių išlaidų riziką.

Raskite savo automatizavimo sprendinį

SCARA

SCARA

„Epson“ gamina didžiulę įvairovę pramonėje pirmaujančių „SCARA“ robotų, kurie pasižymi unikaliomis funkcijomis ir galimybėmis.

6-Axis

6 ašių robotai

Pasirinkite 6 ašių robotą iš galimų serijų, užtikrinčių lankstumą, didelį našumą ir patikimumą.

Options & Accessories

Parinktys ir priedai

Gaukite dar daugiau naudos iš savo robotų pasitelkdami įvairias papildomas galimybes ir priedus.

SCARA

Pasirinkite „SCARA“ robotą iš siūlomų serijų – nuo pradinio lygio iki aukščiausios klasės.

Nuo
7 833 Eur
Pradinis lygis
T-B Series

T-B serija

T-B serija iš esmės pašalina vietos trūkumo problemas. Šie vietą taupantys „viskas viename“ robotai su įmontuotu valdikliu ir galios įrenginiu, skirtu rankos gale esančiam suėmimo įtaisui, visiškai atitinka jūsų poreikius ir įdiegiami per kelias minutes.

Pažangus lygis
LS-B Series

LS-B serija

„Epson“ LS-B serijos „SCARA“ robotai buvo sukurti kaip nebrangus, didelės vertės, aukštos kokybės gamyklinis sprendimas. Jiems panaudotos įvairios nebrangios technologijos, įskaitant naująjį RC90B valdiklį.

Saugus judesys
Aukščiausios klasės lygis
GX Series

GX serija

Naujos klasės didelio galios tankio „SCARA“ robotai GX sukurti, remiantis 40 metų patirtimi ir siekiant užtikrinti naujo lygio našumą ir lankstumą.

Speciali kinematika
Aukščiausios klasės lygis
RS Series

RS serija

RS serijos robotai, galintys apsisukti apačioje ir pasiekti už savęs esančius daiktus, gali panaudoti visą po ranka esančią darbo erdvę. Dėl to neprarandama erdvės darbo zonos centre.

6 ašių robotai

Pasirinkite 6 ašių robotą iš galimų serijų, užtikrinčių lankstumą, didelį našumą ir patikimumą.

Nuo
13 608 Eur
Pradinis lygis
VT Series

VT serija

VT serijos robotus, pasižyminčius naujo lygio technologija, integruotu valdikliu ir lengvai naudojama programine įranga, galima įsigyti už neįtikėtinai žemą kainą.

Saugus judesys
Aukščiausios klasės lygis
C Series

C-B serija

C-B serija gali padėti jūsų sistemai išnaudoti visas savo galimybes. 6 ašių robotai dirba dideliu greičiu ir tiksliai elgiasi kelyje – visa tai itin ploname korpuse. Surinkimo galimybių įvairovė suteikia jums visą reikalingą lankstumą.

Speciali kinematika
Aukščiausios klasės lygis
N Series

N serija

N serijos 6 ašių robotai - tai nauja revoliucinė 6 ašių robotų koncepcija. Inovatyvūs robotai dėl jų naujos kompaktiškos „Folding Arm“ (sulenkiamos rankos) technologijos suteikia didelių pranašumų, susijusių su judesio ir lanksčiojo gamybinio modulio erdvės efektyvumu.

Pramoninės automatikos ekosistema

Vadovaudamasi paprastumo, išmanumo ir dydžio keičiamumo principais, mūsų robotų sistema palaiko visas tradicines „Fieldbus“ sistemas ir užtikrina aukštą integracijos lygį kiekvienai gamyklinei ekosistemai, kad būtų galima užtikrinti aukšto skaitmeninimo ir efektyvumo lygio gamybą.
Robotas
Valdiklis
Programinė įranga

Jėgos matavimo sistema

Sklandūs veiksmai, atliekant jėga valdomas operacijas.

Sužinokite daugiau

Integruoti programinės įrangos įrankiai

Matymo vadovas
Jėgos vadovas
Dalių tiekimo valdymas
Grafinės naudotojo sąsajos (GUI) sudarytojas
ir t.t.

Sužinokite daugiau

Įrenginių mokymas ir valdymas

Lengvas ir saugus robotų valdymas.

Sužinokite daugiau

Integruotas vaizdų apdorojimas naudojant „Epson Compact Vision“ sistemą

Matavimas
Kokybės patikra
Klaidų aptikimas
Dalių padėties nustatymas
Sekimas ant konvejerių

Sužinokite daugiau

Ryšio ir įvesties / išvesties plokštės

Pasirenkamos „Fieldbus“, skaitmeninės ir analoginės įvesties / išvesties kortelės.

Sužinokite daugiau

Dalių tiekimo sistema

Kad būtų galima atskirti arba išskirti dalis robotui paimti.

Sužinokite daugiau

„Euromap67“ versija

Kad būtų galima pakeisti tarpusavyje įpurškimo liejimo mašiną ir tvarkymo robotą.

Sužinokite daugiau

Greitaeigio konvejerio sekimas

Leidžia itin tiksliai sinchronizuoti su judančiais objektais.

Sužinokite daugiau

Mus galite rasti:
# #

Lengvas bendravimas su:

# # # # # #

Pramoninės robotų programėlės

Techninės priežiūros centras

Techninė pagalba

Nuo robotų pasirinkimo iki įgyvendinimo

Nesvarbu, ar norite rasti vietinį aparnavimo centrą turimų „Epson“ robotų diegimui, ar norite sukurti visiškai naują sąranką arba integruoti „Epson“ robotus į esamus procesus, o gal tiesiog norite rasti būdą, kaip kuo geriau išnaudoti savo robotus ir valdiklius, jums gali padėti mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai.
Techninė pagalba
Telefonas: +49 (0) 211 5422 9009 El. paštas: support.ms@epson.de

Galimybių studijos

Vietoj teorinių simuliacijų galime atlikti galimybių studijas su realiais robotais ir parinktimis. Prieš investuodami gausite optimalią roboto konfigūraciją, išsiaiškinsite geriausią galimą jo montavimo vietą ir tikslius rezultatus. Tai suteiks jums maksimalų planavimą ir projekto saugumą.

Greičiausias būdas, kaip gauti pagalbą

Robotų priežiūra ir pagalba

Paslauga

Karštosios linijos paslaugos, remonto paslaugos vietoje, patikros ir individualios priežiūros koncepcijos, taip pat atsarginių dalių paketai, pritaikyti pagal jūsų individualius reikalavimus - tai tik keletas pavyzdžių, kurie rodo, kad dedame visas pastangas, kad užtikrintume jūsų gamybos veikimą be pertrūkių.
Service
Telefonas: +49 (0) 211 5422 9009 El. paštas: service.ms@epson.de

Greičiausias būdas, kaip gauti pagalbą

Robotų priežiūra ir pagalba
Atsarginių dalių paslaugos
Laikant savo atsargines dalis įmonėje, gali reikėti didelių saugojimo išlaidų. Mes suteikiame jums atsarginių dalių valdymo sistemą, užtikrinančią prieigą prie visų jums reikalingų mazgų ir komponentų. Visos atsarginės dalys pristatomos per trumpą laiką iš mūsų centrinio sandėlio Merbuše. Telefonas: +49 (0) 211 5422 9008 El. paštas: order.ms@epson.de
Prevencinė priežiūra
Prevencinė priežiūra padidina jūsų sistemos tarnavimo laiką ir sumažina prastovų riziką. Mielai padėsime jums sukurti veiksmingą techninės priežiūros planą.
Karštoji linija ir remonto paslaugos
Mūsų robotų sistemos yra gerai žinomos dėl jų nepriekaištingo patikimumo. Jei robotas nebeveiktų arba jei po tūkstančių darbo valandų svarbiausias dalis reikėtų pakeisti, mūsų inžinieriai padės jums telefonu arba jūsų vietoje.

Mokymas

Jeigu jus domina įvadiniai seminarai, programavimo ir priežiūros kursai ar operatorių mokymas, mūsų ekspertai mielai suteiks savo žinias jums ir jūsų personalui.

Tapkite robotų ekspertu

Mūsų mokymo struktūra grindžiama atsakymais į individualius klausimus, o ne standartiniu mokymu. Mažose grupėse mokysitės ne tik teorijos, bet ir kaip ją praktiškai pritaikyti realiuose „Epson“ robotuose. Taip pat mielai pasiūlysime specialų įmonės mokymą pagal pageidavimą. Susisiekite su mumis. Tiesiog paskambinkite:
+49 (0) 211 5422 9008

Arba atsiųskite el. laišką adresu: academy.ms@epson.de Atsisiųsti brošiūrą

Savo dėmesį skiriame Jūsų sprendimui

Prisijunkite prie mūsų, nes „Epson Industrial Solutions Centre+“ priartina automatizavimo ateitį prie jūsų
Tyrinėkite moderniausią automatiką patogiai savo ekrane. Pasinerkite į mūsų hibridinę prekybos mugę, kurioje galėsite susitikti su ekspertais ir gilintis į pramoninių sprendimų pasaulį.
Ko tikėtis:
  • Tiesioginės demonstracijos: Patirkite efektyvų dalių valdymą, stebėdami užburiančias virtualias tiesiogines demonstracijas.
  • Taikymo įžvalgos: Sužinokite, kaip „Epson“ robotai padidina našumą ir pagerina kokybę realių įvykių scenarijuose, apimančiuose jautrų jėgos matavimą, lankstų dalių tiekimą, išmanųjį didelio tikslumo varžtų prisukimą ir ekonomišką užsakymų priėmimą.
Apsaugokite savo virtualią vietą:
ISC+ registracija

Susisiekite su mumis

Europoje

EPSON Deutschland GmbH Manufacturing Solutions
Schiessstr. 49
D-40549 Düsseldorf
Telefonas: +49 (0) 211 5422 9008
Faks.: +49 (0) 2159 538 3170
El. paštas: info.rs@epson.de
Techninė pagalba ir priežiūra:
Telefonas: +49 (0) 211 5422 9009
Pagalba dėl išankstinio pardavimo ir pardavimo:
Telefonas: +49 (0) 211 5422 9007
Susisiekite su mumis

Šiaurės / Pietų Amerika

Epson Robots
1650 E. Glenn Curtiss Street
Carson, CA 90746
USA
Telefonas: +1-562-290-5910
Faks.: +1-562-290-5999
Svetainė

Brazilija

Epson do Brasil
Av. Tucunaré, 720
Tamboré, Barueri – SP
06460-020
Brasil
Telefonas: +55-11-3004-6627
Svetainė

Japonija

Seiko Epson Corporation
Factory Automation Division
Toyoshina Plant
6925 Tazawa, Toyoshina
Azumino-shi, Nagano
399-8285 / Japan
Telefonas: +81-263-72-1530
Faks.: +81-263-72-1495
Svetainė

Taivanis

Epson Taiwan Technology and Trading Ltd.
14F, No.7, Song-Ren Road
Taipei 110
Taiwan
R.O.C
Telefonas: +011 886 2-87866688
Faks.: +011 886 2-87866660
Svetainė

Kinija ir Honkongas

Epson China Co, Ltd.
Factory Automation Division
7F,Jinbao Building
No.89 Jinbao Street
Dongcheng District
Beijing 10005, China
Telefonas: +011 (86-10) 85221199
Faks.: +011 (86-10) 85221127
Honkongo interneto svetainė

Korėja

Epson Korea Co, Ltd.
27F DaeSung D-Polis
606 Seobusaet-gil
Geumcheon-gu
Seoul, 153-803
Korea
Telefonas: +011 (82) 2-558-4270
Faks.: +011 (82) 2-558-4272
Svetainė

Pietryčių Azija, Australija ir Naujoji Zelandija

Epson Singapore Pte Ltd
Factory Automation Division
1 Harbour Front Place
#03-02 Harbour Front Tower One
Singapore 098633
Telefonas: +011 (65) 6586-5500
Svetainė

Vietinis aptarnavimas ir pagalba

Daugelyje Europos šalių „Epson“ vykdo veiklą bendradarbiaudama su robotų pardavimo ir aptarnavimo atstovais.
Dabar rodoma
Dabar rodoma

Automatizavimo sėkmės istorijos

Atraskite realias sėkmės istorijas. Pamatykite, kaip panašios į jūsų įmonės pakeitė savo veiklą naudodamos mūsų robotus. Ištirkite iškilusius iššūkius, įgyvendintus sprendimus ir pasiektus puikius rezultatus.

Naujienos ir ištekliai

Sekite naujausias automatizavimo tendencijas ir įžvalgas. Kad gautumėte ekspertų patarimų, pramonės naujienų ir veiksmingų patarimų, skaitykite mūsų tinklaraštį. Prisijunkite prie mūsų išteklių bibliotekos, kad susipažintumėte su išsamiais techniniais dokumentais ir vadovais.

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su vienu iš mūsų komandos narių ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti efektyviau.

* Rinkos dalis pagal pramoninių „SCARA“ robotų pardavimą, 2011–2021 m. (Šaltinis: Fuji Keizai “2012-2022 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market”).