„EPSON SMART PANEL“ PROGRAMĖLĖ

Iš pagrindų pakeiskite spausdinimo ir nuskaitymo būdus.

Viena programėlė yra viskas, ko jums reikia, kad jūsų mobilusis įrenginys taptų galingu spausdinimo, nuskaitymo ir valdymo įrankiu.

„EPSON SMART PANEL“ PROGRAMĖLĖ

Novatoriška programėlė, skirta lengvai valdyti „Epson“ spausdintuvus ir skaitytuvus

Naudodami „Smart Panel“ programėlę galite stebėti spausdintuvo arba skaitytuvo būseną, tvarkyti spausdinimo užduotis, tikrinti rašalo lygį ir spausdinti arba nuskaityti tiesiai iš savo mobiliųjų įrenginių. Programėlę galima rasti ir „App Store“, ir „Google Play“. Ją galima greitai ir lengvai įdiegti išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Belaidis spausdinimas iš jūsų mobiliųjų įrenginių

Paprasta belaidžio ryšio sąranka leidžia sklandžiai prijungti suderinamą „Epson“ gaminį prie tinklo ir spausdinti tiesiai iš mobiliojo įrenginio. Prisiderinkite spausdintuvo parametrus ir nuostatas, pvz., popieriaus dydį ir tipą, kad visada gautumėte geriausius spausdinimo rezultatus.

Lengvai nuskaitykite dokumentus išmaniuoju telefonu

Patogi sąsaja leidžia lengvai nuskaityti dokumentus ir nuotraukas. Galite rinktis iš įvairių nuskaitymo parinkčių, pvz., spalvotos, nespalvotos ir didelės raiškos. Kad būtų galima atlikti aukštos kokybės nuskaitymus, programėlėje yra vaizdo tobulinimo funkcijų, tokių kaip automatinis apkarpymas ir spalvų taisymas.

Atraskite daugiau „Epson“ paslaugų ir programų

„Apple“ ir „Apple“ logotipas yra „Apple Inc.“ prekės ženklai.

„Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.