SUTAUPYKITE VIETOS ANT STALO SU KOMPAKTIŠKAIS A4 SKAITYTUVAIS

A4 kompaktiškas stalinis skaitytuvas
Žiūrėti vaizdo įrašą
A4 KOMPAKTIŠKAS STALINIS SKAITYTUVAS

Pirmasis „Epson“ U formos padėties skaitytuvas

Naujasis kompaktiškas stalinių skaitytuvų asortimentas – tai viskuo pasižymintis nuskaitymo sprendimas, skirtas tiems, kurie turi ribotą darbo stalo erdvę, ir norintiems nuskaityti įvairių tipų medžiagą bei dokumentus.

Šie itin universalūs skaitytuvai sukurti taip, kad išlaikytų pusiausvyrą tarp galios ir patogumo, todėl bet kokio dydžio įmonės gali padaryti daugiau turėdamos mažiau ir pasinaudoti visais itin kompaktiško skaitytuvo privalumais neaukojant darbinės erdvės.

Pagrindinės funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Krypties padėties parinkiklis

Unikalus krypties padėties parinkiklis leidžia nuskaitymo metu greitai perjungti padėtį tarp tiesios ir U formos, kad padidėtų našumas ir būtų galima netrukdomai nuskaityti įvairesnę medžiagą.

U formos padėtis

Skaitytuvo U formos padėties keitimo funkcija yra itin kompaktiška ir leidžia nuskaityti popierių nedidinant prietaiso užimamos vietos. Taupykite savo vertingą stalo vietą.

Popieriaus apsaugos technologija

Kad būtų išvengta svarbių dokumentų pažeidimo ir suteikta reikiama apsauga, įrenginys automatiškai sustabdo nuskaitymą, jei aptinka neįprastą ritinėlių apkrovą arba jei vaizdas yra iškreiptas.

Dokumento kraštų atkūrimas

Dokumentų kraštus, pavyzdžiui, originaliuose dokumentuose esančius sulenkimus, įplėšimus, kraštų šešėlius ir skyles, galima lengvai nuskaityti, ištaisyti ir patobulinti taikant dokumento spalvas.

Nešvarumų aptikimas ant stiklo

Integruota funkcija, kuri naudojama mūsų sukurtuose A4 lapų slinktiniuose skaitytuvuose. Ši pažangi nešvarumų aptikimo technologija įspėja vartotojus, kada ir kur reikia valyti skaitytuvo stiklą – tai kaskart užtikrina išskirtinius rezultatus ir pakartotiniai nuskaitymai tampa nebereikalingi.

„Epson ES-C380W“ prisijungia prie „ScanWay“ šeimos

Mūsų „ScanWay“ modeliai yra paprastas, patikimas ir saugus nuskaitymo sprendimas, kuriam nereikalingas kompiuteris – kiekvienas iš modelių yra su ekranu arba sparčiaisiais mygtukais, leidžiančiais vartotojams tinkinti užduotis ir patogiai naudoti įrenginį.

Naudodami „Epson Connect“ nuskaitykite į tinklo aplankus, el. pašto adresus, USB atmintinę ir populiariausias debesijos paslaugų sistemas, įskaitant „Google Drive“, „Dropbox“, „Evernote“, „OneDrive for business“. Nuskaitymas į „Microsoft Teams“ kanalus gali būti atliekamas naudojant „SharePoint“ internetinę jungtį.

Tapatybės dokumentų MRZ nuskaitymas

Šie skaitytuvai yra itin vertingi kelionių agentūroms, viešbučiams, automobilių nuomos paslaugų teikėjams ir bet kokio kito tipo organizacijoms, kurios turi reguliariai nuskaityti ir saugoti paso informaciją.

Naudodamiesi mūsų „Document Capture Pro“ programine įranga, vartotojai gali greitai užfiksuoti ir indeksuoti visus asmeninius duomenis iš pasų ir kelioninių dokumentų (TD1) ir juos laikyti saugioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Kompaktiškas stalinių skaitytuvų asortimentas

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su mūsų darbuotoju ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti veiksmingiau