„SureLab D“ serija

Suteikite savo klientams daugiau

„SureLab D“ seriją sudaro du baziniai modeliai, kuriuos galima derinti įvairiems gamybos poreikiams. Modulinė sąranka tinka nuo nedidelės apimties stalinės gamybos (per terminalą parduotuvėje) iki didelės apimties gamybos su mini laboratorija. Nesvarbu, ar tai būtų savitarna, ar aptarnavimas iš už prekystalio, galite įdiegti tinkamus sprendimus.

„SureLab D“ serijos spausdintuvai gali būti naudojami kaip atskiri įrenginiai arba kaip labai galingo gamybos parko, veikiančio kaip vienas, dalis, siekiant užtikrinti kokybišką spausdinimą mažomis bendrosiomis nuosavybės sąnaudomis. „SureLab D“ serijos spausdintuvuose galima naudoti įvairius laikmenų paviršius, pločius ir formatus. Turėdami tokį platų kūrybiškų, pridėtinės vertės turinčių spausdinimo produktų asortimentą, galite iš karto suteikti savo klientams daugiau pasirinkimo galimybių nei bet kada anksčiau.

Raskite jūsų poreikius atitinkantį „SureLab“ spausdintuvą:

„SureLab D500“

SL-D500 yra kompaktiškas, lengvas ir nešiojamas gamybinis nuotraukų spausdintuvas, skirtas 10 x 15 cm vienpusėms ir dvipusėms nuotraukoms, kalendoriams ir kortelėms spausdinti.

„SureLab D1000“ serija

„SL-D1000“ serijos kompaktiški nuotraukų spausdintuvai siūlo dvipusio spausdinimo funkciją, kad būtų galima lanksčiai gaminti komercines nuotraukas.

„SureLab D500“

SL-D500 yra kompaktiškas, lengvas ir nešiojamas gamybinis nuotraukų spausdintuvas, skirtas 10 x 15 cm vienpusėms ir dvipusėms nuotraukoms, kalendoriams ir kortelėms spausdinti.

Atsisiųsti brošiūrą
Žiūrėti vaizdo įrašą

Apžvalga

SL-D500 idealiai pritaikytas nuotraukų mažmenininkams, kopijavimo parduotuvėms, dizaineriams ir menininkams, taip pat renginių, viešbučių ir fotonuotraukų dėžučių rinkoms. Šis kompaktiškas ir lengvas gamybinis spausdintuvas užima nedaug vietos, yra nešiojamas ir gali būti statomas vienas ant kito. Juo naudojantis gaunami tokios pat aukštos kokybės vaizdai kaip ir su SL-D1000(A). Spausdintuvas idealiai tinka 10 x 15 cm vienpusėms ir dvipusėms nuotraukoms, kalendoriams bei atvirukams gaminti.

Pagrindinės funkcijos

 • Kompaktiškas dizainas ir galimybė dėti vieną ant kito
  Puikiai tilps daugelyje darbo vietų.
 • Prisijungimo galimybės
  USB, LAN ir „Wi-Fi“
 • Integravimas
  Sklandžiai veikia su kitais „SureLabs“, „Epson DTG“, ženklų ir LFP spausdintuvais;
 • Mažai naudotojui būtinų atlikti veiksmų
  70 ml CISS rašalo sistema. 100 lapų ASF
 • Ryškūs, aukštos kokybės spaudiniai
  10 x 15 cm vienpusės ir dvipusės nuotraukos, kalendoriai ir kortelės

„SureLab SL-D1000“ serija

„SureLab SL-D1000“ kompaktiškų nuotraukų spausdintuvų su dvipusio spausdinimo funkcija serija lanksčiai komercinei gamybai.

Atsisiųsti brošiūrą
Žiūrėti vaizdo įrašą

Apžvalga

Šis serija sukurta fotoprekių parduotuvėms, profesionaliems fotografams ir įmonėms, kurioms reikia spausdinti aukštos kokybės nuotraukas, ir siūlo klientams platų produktų asortimentą, įskaitant suasmenintas nuotraukų knygas, atvirukus ir kalendorius. Įmonės, kurioms jis galėtų praversti: mažmeninės nuotraukų prekybos, renginių ir nuotraukų suvenyrų, raštinės prekių parduotuvės, viešbučiai, kavinės, barai ir restoranai.

Pagrindinės funkcijos

 • Dvipusis nuotraukų spausdinimas
  Dvipusio tiektuvo dėklas (iki 100 A4 lapų), skirtas automatiškai gaminti lapus¹
 • Įspūdingas spausdinimo greitis
  Iki 385 psl./val.² išlaikant puikią kokybę.
 • Kompaktiškas dizainas
  Nedidelių matmenų, lengvas ir paprastai transportuojamas
 • Patobulintos prisijungimo galimybės
  „Wi-Fi“, LAN ir USB
 • Aukštos kokybės produkcija
  „UltraChrome D6r-S“ rašalo sistema ir plati spalvų gama


  1 „SureLab SL-D1000A“ modelis
  2 Standartinės kokybės 15 x 10 cm spaudiniai

Atraskite daugiau šios serijos produktų

„OrderController“

Programinė įranga spausdinimo užsakymams valdyti ir kontroliuoti

„Epson Cloud Solution PORT“

Debesijos pagrindu teikiamų paslaugų platforma, skirta „Epson“ didelio formato ir komerciniams spausdintuvams.

„SureLab OrderController“

Nuo užsakymo iki spausdinimo penkiais paprastais veiksmais

Pagrindinės funkcijos

Universalus
Universali įvestis iš terminalo yra įmanoma naudojant stebimus aplankus (DPOF), tiesioginį naršymą ir TWAIN valdomus skaitytuvus.

Greita ir paprasta gamyba
|Leiskite greitai ir lengvai sukurti nuotraukų rinkinius naudodami išankstinius nustatymus, įskaitant išplėstines vaizdo redagavimo funkcijas.

Profesionali darbo priežiūra
Patvirtinimo metu koreguokite iš anksto nustatytus nustatymus, kad pateiktumėte profesionaliai atliktus darbus. Palaiko įvairaus ilgio spaudinius vienu užsakymu. Siūlo įvairias spausdinimo parinktis ant nugarinės pusės.

Paprasta naudoti
Palaiko skirtingo lygio operatoriaus patirtį. Pateikia įspėjamuosius pranešimus apie mažą skiriamąją gebą, apkarpymą ir kraštines.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Stebėkite gamybos lygius realiuoju laiku

Naudodami „Epson Cloud Solution PORT“ žiniatinklio naršyklę su išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirta programėle, galite patikrinti savo spausdintuvų būseną bet kada ir bet kur.
Gamybos monitorius pateikia aiškią, lengvai suprantamą grafiką, kuri leidžia akimirksniu pamatyti, kaip veikia kiekvienas spausdintuvas. Kad ir kur bebūtumėte, išsamių turimų duomenų padedami galėsite lengvai analizuoti produktyvumą ir kasdien gauti aiškius operacinius atnaujinimus, kurie leis padidinti našumą ir efektyvumą, bei nuolat prižiūrėti nuotolinio trikčių šalinimo paslaugas.

Sužinokite daugiau apie mūsų suderinamas „SureLab“ laikmenas ir rašalą

Geriausios praktikos

„SureLab D500“ inicijavimas

„SureLab D500“ inicijavimas

„SureLab D500“ spausdina vandeniui atsparius atvirukus

„SureLab D500“ spausdina vandeniui atsparius atvirukus

„SureLab D1000“ užduočių balansavimas

„SureLab D1000“ užduočių balansavimas

Kaip naudoti „SureLab“

Kaip naudoti „SureLab“

Konkrečių atvejų analizės

Atraskite konkrečių atvejų analizes, kuriose galite skaityti apie „Epson“ produktus ir sprendimus bei rinkos tendencijas

Naujienos

Sekite „Epson“ naujienas ir sužinokite apie naujausius „Epson“ produktus.

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su mūsų darbuotoju ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti veiksmingiau