ĮGYVENDINTOS KŪRYBIŠKUMO IDĖJOS

„Epson“ instaliacinių projektorių asortimentas
INSTALIACINIAI PROJEKTORIAI

Pirmaujanti vizualinių technologijų srityje

Jūsų sėkmė vizualinės komunikacijos pasaulyje reiškia laisvę kurti ryškesnius, drąsesnius ir kūrybiškesnius vaizdus bet kokioje aplinkoje. Štai kodėl mes taip sunkiai dirbame kurdami novatoriškus, universalius sprendimus, kurie perkelia projektuojamus vaizdus į naują lygmenį.

Mūsų įsipareigojimas užtikrinti gaminių kokybę, technologijas ir santykius, kuriuos palaiko neprilygstamas aptarnavimas ir pagalba, yra priežastis, dėl kurios nuo 2001 m. esame projektorių gamintojas Nr. 1 pasaulyje.

Mūsų projektoriai yra pažangus ir išmanus sprendimas – nuo švietimo ir meno galerijų iki skaitmeninių iškabų ir įmonių renginių, nuo nuosavų projektorių ūkio iki nuomos ir scenų paruošimo rinkos.

Aukščiausio lygio technologija

Mūsų projektoriai suteikia lankstumo, kokybę ir kūrybiškumą beveik visose aplinkose. „Epson“ ir toliau daro perversmą ekranų rinkoje – pradedant gaminių miniatiūrizacija ir baigiant paprastų montavimo įrankių kūrimu. „Epson“ teikia aukščiausio lygio projektuojamą vaizdą nuolat augančiai rinkai. Naudodami naujausios kartos „3LCD“ ir lazerinę technologiją sukūrėme mažiausią pasaulyje 20 000 lm projektorių1 – EB-PU2220B.

„EB-PU2200“ serijos įrenginiai pasižymi paprastesniu montavimu ir konfigūravimu, paprastesne priežiūra, išskirtine vaizdo kokybe ir ekologiniais privalumais.

Būkite kūrybiškesni naudodami pasaulyje pirmaujančią projektorių technologiją

„Epson“ yra pirmaujanti pasaulyje projektorių gamintoja ir esame pasiryžę išlaikyti šią poziciją. Mūsų 70 % iš 1100 mokslinių tyrimų ir plėtros komandos darbuotojų ir toliau išradinėja įdomias projektorių technologijų galimybes. Niekada nenustojame ieškoti būdų, kaip užtikrinti geriausią kokybę, patikimumą ir lankstumą.

Nuomos ir scenų sprendimai

Rodykite puikios kokybės vaizdą

Pasirodymas yra daugiau nei tai, ką matote scenoje. Taip pat svarbu yra įtraukti auditoriją, leisti jai pamatyti stulbinančius vizualinius efektus, ryškumą, aiškumą ir detales.

Mūsų universalūs, didelio našumo „Pro AV“ projektoriai, tokie kaip „EB-L30000U“, „EB-PU2220B“ ir „EB-PU2010B“, sukurti taip, kad būtų itin patikimi ir įvairiai pritaikomi.

Šie įrenginiai atitinka teatrų, auditorijų, koncertų, didelių įmonių renginių ir lauko aikštelių auditorijų poreikius visame pasaulyje.

Lankytojų pritraukimo sprendimai

Suteikite neįtikėtinų patirčių, kurių jūsų auditorija niekada nepamirš

Nuostabūs vizualiniai eksponatai suteikia įsimintiną patirtį, dėl kurios klientai sugrįžta dar kartą. Mūsų pažangiausiuose projektoriuose „3LCD“ ir „4K Enhancement“ technologijos derinamos su ryškiomis spalvomis ir itin dideliu kontrasto santykiu, kad būtų atkuriamas puikus, tikroviškas turinys be vaivorykštės efekto – visa tai pritaikyta išskirtinėms akimirkoms kurti.

Itin universalūs „EB-PU1000“ serijos lazeriniai projektoriai pasižymi nuo 6 000 iki 10 000 liumenų ryškumo diapazonu ir palaiko įvairias objektyvų parinktis, todėl galite rasti jums tobulą sprendimą. Galite net pridėti išorinę „Epson“ kamerą ir naudotis išplėstinėmis diegimo ir kalibravimo funkcijomis.

Kompaktiškas, tačiau galingas 10 000 liumenų serijos pavyzdinis modelis „EB-PU2010“ užtikrina patikimą veikimą ir išskirtinį vaizdo ryškumą. Todėl įrenginys gali būti naudojamas įvairiose vietose: galerijose, teminiuose parkuose, skaitmeninėse meno instaliacijose ir kitose lankytojų lankomose vietose.

Projektavimo sprendimai įmonėse ir švietimo įstaigose

Perkelkite komunikaciją į kitą lygį

Sudominkite studentus ryškesnėmis prezentacijomis naudodami mūsų švietimo įstaigoms pritaikytus projektorių sprendimus – rodomas turinys suteiks dar didesnį įspūdį.

Mūsų „EB-PU1000“ ir „EB-PU2200“ serijų lazeriniai projektoriai pritaikyti esant dideliems ryškumo reikalavimams – projektuojamas vaizdas gali siekti nuo 6 000 iki 20 000 liumenų. Papildomi lęšiai su motorizuota optika suteikia montavimo lankstumo, puikiai tinka keičiant ir atnaujinant esamus projektorių sprendimus.

Sužavėkite įmonių auditorijas dideliais projektuojamais vaizdais

Naudokite naujausią lazerinių projektorių technologiją įsigydami mūsų nebrangius projektorius, pritaikytus vidutinio dydžio ir didelėms posėdžių erdvėms: „EB-L700“ serijos projektoriai pasižymi iki 7 000 liumenų ryškumu ir iki 4KE skiriamąja geba.

Rodykite dideles aukštos kokybės prezentacijas ir lanksčiai projektuokite vaizdą iš įvairių šaltinių naudodami integruotą ekrano vaizdo dubliavimo technologiją ir naują belaidę pristatymų sistemą „ELPWP10“. Dėl plataus rankinio objektyvo poslinkio ir 4K įvesties palaikymo lengvai pakeiskite senesnius ekranų sprendimus.

Lengvas stebėjimas ir valdymas

Lengvai stebėkite projektorių ūkiį ir valdykite pagrindines projektoriaus funkcijas, pvz., maitinimą ir išjungimą arba perjungimo šaltinį. Nuotoliniu būdu reguliuokite suderinamų projektorių objektyvo fokusavimą arba vaizdo padėtį ir matuokite pagrindinius projektoriaus veikimo duomenis.
Naudodamiesi mūsų debesų kompiuterijos pagrįstu sprendimu „Epson Projector Management Connected“ (EPMC), galėsite pasiekti savo projektorių ūkį iš bet kurios vietos.
Atsisiųsti „Epson Projector Management <
a href="https://www.projection-service.epson.com/epm-connected/" style="color: #ffffff; text-decoration: underline;" target=“_blank“>Atsisiųsti „Epson Projector Management Connected“

Paprasta konfigūracija

Didelio „Epson“ projektorių ūkio nustatymas ir konfigūravimas dar niekada nebuvo toks paprastas dėl „Near Field Communication“ (NFC) funkcijos ir nemokamos „Epson Projector Configuration Tool“ (EPCT) programėlės. Paprasčiausiai užregistruokite projektoriaus duomenis išmaniuoju telefonu, perskaitykite ir redaguokite nustatymus programėlėje, o tada įkelkite nustatymus į visą projektorių ūkį net neįjungdami projektorių.
Atsisiųsti „Android“ pritaikytą „Epson Projector Configuration Tool“
Atsisiųsti „iOS“ pritaikytą „Epson Projector Configuration Tool“

Projektuokite didesnius, ryškesnius ir sklandesnius vaizdus!

Lengvai apjunkite kelis projektorius ir rodykite itin ryškius ir didelius vaizdus. Tiesiog prijunkite „Epson ELPEC01“ kamerą ir atlikite integruotas paprastas apjungimo ir suliejimo procedūras, kad suderintumėte dviejų projektorių vaizdą vos per kelias minutes be kompiuterio. Jei reikia prijungti daugiau projektorių arba turite lenktą ekraną, nemokama „Epson Projector Professional Tool“ (EPPT) programinė įranga suteikia išplėstines funkcijas ir palaiko iki 15 projektorių.
Atsisiųsti „Windows“ pritaikytą „Epson Projector Professional Tool“
Atsisiųsti „Mac“ pritaikytą „Epson Projector Professional Tool“

Visiškas spalvų valdymas

Naudokite naujovišką „Epson“ kameros sprendimą, kad galėtumėte sklandžiai suderinti spalvas ir ryškumą, kalibruoti spalvas ir reguliuoti spalvų vienodumą.

Išskirtinis turinys

Kurkite savo patirtinį ir reklaminį turinį naudodami „Epson Creative Projection“ programėlę. Tvarkykite pasirinktinį turinį ir atkurkite jį tiesiai iš SD kortelės arba USB rakto naudodami „Epson Projector Content Manager“ programinę įrangą.
Atsisiųsti „Epson Projector Content Manager“
Atsisiųsti „Epson Creative Projection“

Susipažinkite su produktų asortimentu

Išplėstinis jungiamumas

Susiję „ProDisplay“ sprendimai

Susipažinkite su mūsų nepakartojamomis sėkmės istorijomis

Sužinokite, kaip mūsų klientai naudoja „Epson“ didelio ryškumo sprendimus, kad pagerintų kūrybiškumą ir sužavėtų auditoriją ryškiais vaizdais bei įtraukiančia patirtimi.

Išskirtinė kokybė, kurią patvirtino Usainas Boltas!

Kiekvienas „Epson“ projektorius – tai mūsų įsipareigojimo tyrinėti, kurti ir gaminti atsižvelgiant į puikią vaizdo kokybę, paprastą valdymą ir visišką patikimumą.

Mūsų „Pro AV“ sprendimuose suderintas didelis ryškumas ir išskirtinis raiškumas, taip pat atsižvelgta į montavimo universalumą, kad būtų galima sukurti įtraukiančius, ryškius vaizdus, kurie visiems palieką įspūdį.

Naujienos

Sekite naujausias „Epson“ naujienas ir sužinokite apie naujausius „Epson“ gaminius
.

Sėkmės istorijos

Atraskite sėkmės istorijas
apie „Epson“ produktus ir sprendimus bei rinkos tendencijas.

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su vienu iš mūsų komandos narių ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti efektyviau.

1 2001–2022 m., 500 ir daugiau liumenų, išskyrus televizorius be ekranų, „Futuresource Consulting“ – Projektorių rinkos ketvirčio įžvalgos – „Worldwide Analyzer“ CY22Q4.
2 IP5X sertifikatas pagal IEC standartą 60529. IP5X sertifikatas taikomas optiniam varikliui ir šviesos šaltinio moduliui.