Novatoriška spausdinimo galvutės technologija

„PrecisionCore“ yra revoliucinis žingsnis į priekį spausdinimo technologijos srityje. Šis didelio tankio spausdinimo lustas, sukurtas taip, kad užtikrintų didesnį greitį ir neprilygstamą vaizdo kokybę, sukuria iki 40 milijonų tikslių taškų per sekundę, stebinantį rašalo įvedimo tikslumą ir mažiau iškraipymų bei netobulumų.

Spausdinimo paradigmos poslinkis

Su neįtikėtinu mastelio keitimo gebėjimu, tuo pačiu užtikrinant neprilygstamą vaizdo kokybę, greitį ir tikslumą, technologija „PrecisionCore“ yra esminis pokytis spausdinimo sprendimams.

„MicroTFP“ spausdinimo lustas

„PrecisionCore“ pagrindas yra „PrecisionCore MicroTFP“ spausdinimo lustas. Šis spausdinimo lustas yra modulinis ir gali būti išdėstytas įvairiomis spausdinimo galvučių konfigūracijomis.

Išskirtinis greitis ir išvesties kokybė

Remiantis plonos plėvelės pjezo (TFP) technologija, kurią „Epson“ naudoja komerciniuose didelio formato spausdintuvuose, „MicroTFP PrecisionCore“ spausdinimo lustas siūlo žymiai geresnį našumą, palyginti su įprastomis pjezo spausdinimo galvutėmis. Tai apima didesnį greitį ir tikslesnį taškų išdėstymą. Plonos plėvelės pjezo pavaros, veikiančios kaip siurbliai, išleidžiantys rašalo lašelius, yra vos 1 mikrono storio ir gali tiksliai valdyti lašelio formą ir tūrį iki 50 000 kartų per sekundę vienam purkštukui. Be to, padidinus purkštukų plokštės ilgį, taigi ir purkštukų linijos ilgį, nuo 1 colio iki 1,33 colio, „PrecisionCore“ spausdinimo galvutės gali užtikrinti profesionalią spausdinimo kokybę neįtikėtinai dideliu greičiu ir neprilygstamą vaizdo kokybę.

Potencialo išplėtimas

Moduliniai „PrecisionCore“ lustai gali būti derinami įvairiais būdais, kad būtų galima sukurti įvairias spausdinimo galvutes – nuo pramoninių spaudos linijų galvučių iki stalinių kompiuterių serijinių spausdinimo galvučių. Toliau tobulėjant, „PrecisionCore“ turi potencialo būti ilgalaike rašalinių spausdintuvų technologijų platforma, o jos potencialas dar tik pradedamas išnaudoti.

Spausdinimo ateities kūrimas naudojant „Heat-Free“ technologiją

Perėję nuo lazerinių prie „Heat-Free“ spausdintuvų suvartosite mažiau energijos ir sumažinsite spausdinimo žalą aplinkai.