RINKITĖS PATIKIMESNĮ, NAŠESNĮ IR TVARESNĮ SPAUSDINIMĄ

WorkForce Enterprise
Žiūrėti vaizdo įrašą
„WORKFORCE ENTERPRISE SERIES“

Tvarus spausdinimas dideliu greičiu

Gaukite naudos iš nuosekliai puikios vaizdo kokybės itin dideliu greičiu, iki 100 ppm. Užtikrinant didesnį saugumą ir pažangų programinės įrangos suderinamumą, mūsų ekologiški „WorkForce Enterprise“ daugiafunkciai spausdintuvai (MFP) siūlo išskirtinį kiekvieno spaudinio patikimumą ir išskirtinį našumą.

„WorkForce Enterprise AM-C“ serijos brošiūra
„WorkForce Enterprise“ 75 / 100 ppm serijos brošiūra

Lankstumas, kad galėtumėte dirbti savo būdu

Spausdintuvus galite sukonfigūruoti taip, kad jie atitiktų jūsų įmonės poreikius, naudodami įvairias papildomas funkcijas.

Autentifikavimo kortelių skaitytuvas

Pasirinktinį kortelių skaitytuvą galima įstatyti į skydelį po valdymo ekranu, kad būtų galima pridėti 3-sios šalies kortelių skaitytuvus. Arba galite pridėti autentifikavimo įrenginio stovelį.

Papildomas 2 x 500 lapų dėklas
Papildomas funkcionalumas naudojant perrišimo perlenkiant įtaisą

Perrišimas perlenkiant (iki 20 lapų), puslankstis (iki 3 lapų), trilankstis / C sulankstymas (iki 3 lapų)

Pasirinktinis susegiklis

Kampų susegimas, iki 50 lapų

Pasirinktinis didelės talpos dėklas (HCT)

Iki 3000 A4 lapų

Dėklų užraktai

Kad būtų galima apsaugoti popieriaus dėklus, kai spausdintuvai naudojami viešose vietose.

Vidinis segiklis

Gali sukrauti, perkelti ir susegti dokumentus 3 skirtingose padėtyse ir palaiko pasirenkamą 2 arba 4 skylučių perforavimą.

Patobulinta grafinė naudotojo sąsaja

Nauja naudotojo sąsaja su 10,1 in jutikliniu ekranu palengvina naudojimą, nes ją galima labiau pritaikyti·savo·poreikiams, paprasčiau valdyti ir efektyviau atlikti darbus.

Puikus našumas iki pat pabaigos

Šių spausdintuvų kokybė neapsiriboja vien tik technine įranga, o baigus spausdinti galima naudotis įvairiomis apdailos galimybėmis. Tyliai veikiantis, šilumos nereikalaujantis susegimo arba bro��iūrų užbaigimo įrenginys leidžia susegti iki 50 lapų kampu ir turi 3 000 lapų (brošiūra) arba 4 000 lapų (susegimas) išeigą. Palaikydamas ofsetinį sukrovimą, bukletų apipavidalinimo įrenginys taip pat gali pagaminti iki 20 susiūtų lapų ir 3 puslanksčių arba trilanksčių lapų. Vidinis segiklis gali sukrauti, perkelti ir susegti dokumentus 3 skirtingose ​​​​padėtyse ir palaiko pasirenkamą 2 arba 4 skylučių perforavimą.

Saugesnis nei bet kada anksčiau

„WorkForce Enterprise“ spausdintuvuose siūlomos išplėstos funkcijos, kad spausdinimas būtų saugesnis nei kada nors anksčiau.

 • Duomenų apsauga

  HDD šifravimą, saugių HDD duomenų ištrynimą, „Trusted Platform Module“ (TPM) ir slaptažodžių šifravimą

 • Įrenginio apsauga

  Programinės įrangos parašo tikrinimas, saugi įkrovos sistema ir naujas kenkėjiškos programinės įrangos įsibrovimo aptikimas

 • Prieigos valdymas

  Naudotojo autentifikavimas, funkcijų apribojimai ir audito žurnalai

 • Dokumentų apsauga

  Spausdinimo autentifikavimas, nuskaitymo autentifikavimas ir užduočių registravimas

 • Komunikacijos apsauga

  IPsec, SNMPv3 ir naujas TLS1.3

Spausdinimo ateities kūrimas naudojant „Heat-Free“ technologiją

Perėję nuo lazerinių prie „Heat-Free“ spausdintuvų suvartosite mažiau energijos ir sumažinsite spausdinimo žalą aplinkai.

Sprendimai, kurie sukuria pridėtinę vertę, supaprastina procesus ir pagerina darbo eigą

 • Išvesties valdymas

  Mūsų ir mūsų partnerių išvesties valdymo sprendimai didina našumą ir sukuria saugią spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo aplinką įmonės ištekliams apsaugoti. Šiais sprendimais naudotojų įrenginiai apsaugomi nuo neleistino naudojimo, be to, galima labiau kontroliuoti spausdinimo išlaidas, naudojant spausdinimo iš serverio galimybes, kurios leidžia sumažinti popieriaus naudojimą nespausdinant to, kas neturi būti išspausdinta.

 • Spausdintuvo tinklo tvarkymas

  Įmonės, naudodamos savo valdymo sprendimus, gali valdyti visus savo spausdintuvus ir skaitytuvus, o automatiškai siunčiami duomenys padeda taupyti laiką ir pinigus, maksimaliai išnaudoti veikimo laiką ir išlaikyti produktyvumą.

 • Nuotolinis aptarnavimas ir palaikymas

  Sumažinkite aptarnavimo išlaidas naudodami mūsų debesų kompiuterijos pagrindu veikiančią įrenginių stebėjimo ir valdymo sistemą, kuri užtikrina pažangią nuotolinę diagnostiką. Saugi ir lengvai integruojama sistema padidina klientų pasitenkinimą, nes leidžia greičiau reaguoti, sumažinti apsilankymų vietoje skaičių ir padidinti pirmųjų pataisymų skaičių. Sekite ir stebėkite įrenginio naudojimą ir sumažinkite spausdintuvo prastovas.

 • Dokumentų fiksavimas ir tvarkymas

  Fizinę informaciją paverskite valdomu skaitmeniniu turiniu, kuris padidina duomenų, kurie naudojami verslui vykdyti, saugumą. Peržiūrėkite dokumentų fiksavimo sprendimus, sklandžiai integruojamus į mūsų įrenginius.

 • Spausdinimas iš mobiliųjų įrenginių ir debesų

  „Epson“ spausdinimo iš mobiliųjų įrenginių ir debesų paslaugos leidžia vartotojams spausdinti ir skenuoti iš išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio – tiek biure, tiek kelyje.

 • Epson Open Platform

  Naudotojai gali visiškai kontroliuoti spausdinimo operacijas naudodami žiniatinklio programėlę, kuri leidžia pritaikyti spausdintuvą prie konkrečių ir kintančių verslo reikalavimų, nes įmonių IT sistemos tobulėja. Trečiųjų šalių ISV sprendimai suderinami su „Epson Open Platform“ įrenginiais.

„WorkForce Enterprise“ produktų asortimentas

Norite sužinoti daugiau?

Pasikalbėkite su mūsų darbuotoju ir sužinokite, kaip galite sumažinti išlaidas ir dirbti veiksmingiau

1Apytikslis apskaičiavimas yra atliktas remiantis vidiniais bandymais; apskaičiavimai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų kopijų skaičiaus, aplinkos ir popieriaus dydžio, orientacijos bei jo padėties nustatymų.