Usain ir „Epson“:
nugalėtojų komanda

„Epson“ ir U. Bolt suvienija jėgas, kad suteiktų daugiau galių klientams ir padėtų tobulinti švietimą.

Usain ir „Epson“: nugalėtojų komanda

2021 m. „Epson“ pradėjo bendradarbiavimą su greičiausiu pasaulyje žmogumi Usain Bolt. Aštuonis kartus olimpinį aukso medalį iškovojęs ir geriausiu visų laikų sprinteriu laikomas U. Bolt nuo šiol yra „Epson“ veidas visoje Europoje ir prancūzakalbėse Afrikos šalyse. Kaip prekės ženklo technologijų ambasadoriumi, U. Bolt vaizduoja kasdienę „Epson“ technologinių sprendimų, skirtų namams, verslui ir švietimui, naudą.

„EcoTank“ spausdintuvai

Tik jam būdingu lengvabūdiškumu, U. Bolt linksmina savo gerbėjus ir „Epson“ klientus, kad su „Epson“ „EcoTank“ spausdintuvais galite tiesiogine to žodžio prasme spausdinti be rūpesčių, „Tiesiog užpilk ir ilsėkis“. Naudojant itin didelės talpos iš naujo užpildomas rašalo talpyklas galima išspausdinti tūkstančius puslapių nenaudojant pakaitinių rašalo kasečių.

Džiaugiuosi galėdamas bendradarbiauti su „Epson“ ir padėti skleisti informaciją apie „EcoTank“ spausdintuvus. „EcoTank“ spausdintuvai pašalina daugybę sunkumų, susijusių su spausdinimu bei kasetėmis – mano manymu visa tai yra mums visiems labai naudinga.

Verslo produktai

U. Bolt žino greičio ir efektyvumo vertę, todėl jam patinka novatoriški „Epson“ verslo produktai. Skaitytuvai, skirti greitesniam ir išmanesniam skaitmeninimui, „EcoTank Pro“ siūlo ekonomišką spausdinimą biure ir projektorius, puikiai tinkančius didelėms patalpoms, paskaitų salėms ir bendroms darbo vietoms.

Sprendimai profesionaliems specialistams

Mūsų produktai, kaip ir U. Bolt, gali pasiekti įspūdingus rezultatus. Pastaruosius 10 metų mūsų SCARA robotai buvo Nr. 1 pasaulyje1, taip pat esame Nr. 1 kvitų spausdintuvų gamintojas Vakarų Europoje2. „Epson“ siūlo specializuotus sprendimus, padedančius įvairių sektorių įmonėms: siūloma nuo didelio formato, tekstilės ir iškabų spausdintuvų iki robotų, mPOS, kvitų ir etikečių spausdintuvų. Kiekvienas sprendimas sukurtas siekiant padidinti verslo produktyvumą ir užtikrinti greitą, patikimą ir lanksčią aukštos kokybės produkciją. Suprantame jūsų profesinius iššūkius ir stengiamės kurti geriausius pasaulyje gaminius, kad būtumėte pranašesni už konkurentus.

Behind the Scenes

What's it like to be on set with Usain Bolt?

Check out our gallery:

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

1 Rinkos dalis pagrįsta pramoninių SCARA robotų pardavimu, 2011–2020 m. Fuji Keizai „2012–2021 m. pasaulinės robotų rinkos realybė ir ateities perspektyvos“

2 IDC, POS (prekybos vietų) spausdintuvų rinkos vertinimas, paskelbtas 2021 m. balandžio mėn., Vakarų Europa, 2020 m. kalendoriniai metai, 2020 m. siuntos.